عناوین Crysis 3 ، Doom 3 و بازی های بیشتری در راه Android

۱۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۴

” آیا می توان عنوان Crysis 3 را متفاوت تجربه کرد؟” این سوالی است که هنوز هم که هنوز است کاربران مختلف درمورد بازی Crysis 3 می پرسند! البته منظور از متفاوت بودن ، تجربه ی آن به گونه ای دیگر نیست! اگر می خواهید جواب سوال خود را بگیرید ، در ادامه با گیمفا همراه شوید.

بله درست شنیدید. به تازگی اعلام شده است که قرار است عنوان سبک شوتر – اول شخصِ استودیو Crytek یعنی Crysis 3 به همراه چند بازی دیگر بر روی سیستم عامل محبوب Android (اندروید) پورت شود. کمپانی معروف Nvidia طی نمایشگاه GDC 2015 ، محصولاتی جدید را معرفی کرد که یکی از مهم ترین آن ها NVIDIA Shield set-top box بود. در این بین اعلام شده است که این کمپانی موفق شده است با ناشرانی برای پورت کردن نسخه ی Android بازی Crysis 3 به توافق برسد که این می تواند خوشحال کننده باشد. چراکه تصور آن گرافیک کم نظیر بر روی موبایل می تواند عالی باشد. البته درست است که نمی توان مشابه آن گرافیک که بر روی پلتفرم PC تجربه شد را تجربه کرد اما بی گمان این بازی پتانسیل زیادی برای موفق شدن بر روی Android را هم دارد.

همانطور که اشاره شد کمپانی Nvidia در جریان این مراسم NVIDIA Shield set-top box را معرفی کرد و لیست بازی های پورت شده را هم منتشر کرد که همگان را در بهت انداخت! چراکه نام بازی های پر آوازه ای هم چون Crysis 3 ، Metal Gear Solid: Revengeance و Limbo به چشم می خورد. این کمپانی (Nvidia) برای تضمین فروش این لیست ، عنوان Crysis 3 را که یکی از بی نظیر ترین گرافیک ها را در میان بازی های رایانه ای داشت و دارد را وارد لیست کرده است.

البته شایان ذکر است که به جز این عنوان ، نام بازی های دیگری از قبیل Doom 3: BFG Edition, Resident Evil 5, The Talos Principle, Metal Gear Solid: Revengeance و Limbo هم به چشم می خورد که در نوع خود عالی است. به علاوه آقای Randy Pitchford ، مدیر عامل استودیو Gearbox اعلام کرده است که به زودی عناوین Borderlands 2 و Borderlands: The Pre-Sequel هم به لیست اضافه می گردند.

ایشان در ادامه ی صحبت های خود به این موضوع اشاره کردند که کاربران می توانند با هر بار شارژ کردن controller این Shield می توانند تا بیش از 40 ساعت از آن استفاده کنند. باید در ادامه منتظر اضافه شدن بازی های جدیدی به این لیست باشیم. بدون شک این Shield می تواند تحولی در دنیای گیمینگ ایجاد کند.

نظر شما در این مورد چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید