معرفی بازی ایرانی تحت تعقیب

۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۵

” تحت تعقیب ” عنوان بازی ایرانی مستقلی است که برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است. داستان بازی حول دو کاراکتر آن می چرخد. از آنجایی که  بازی برای تبلت و اسمارت فون‌ها طراحی شده است، سعی شده تا داستان پیچیده ای را دنبال نکند. داستان مربوط به پسری به نام ” امید پایدار ” است. کسی که علاقه زیادی به فوتبال دارد و هر طور شده می خواهد در آن به موفقیت برسد. در این راه با شخصیت دیگری به اسم ” دلال ” برخورد می کند و مسیر زندگی اش تغییر می یابد. همین تغییر مسیر او را با مشکلاتی همراه می کند که با انجام بازی می توانید با آن ها آشنا شوید و به ” امید ” کمک کنید تا آن ها را پشت سر بگذارد.

 

 

بازی از ۴۰ مرحله تشکیل شده است و شامل ۱۰ کشور مختلف است. Gameplay بازی ترکیبی از معماهای ساده و گاهی دشوار، عکس العمل های به موقع، داشتن سرعت بالا برای اتمام مرحله، از بین بردن دشمنان و حفظ درجه سلامتی کاراکتر بازی تا انتهای هر مرحله می باشد. از معماهای بازی می‌توان به جابجایی اشیا و عبور از تله‌ها اشاره نمود. دربازی با موانع ثابت و متحرکی رو به رو هستید که اگر سریع نباشید حسابی شما را اذیت خواهند کرد. دشمنان بازی هم نمی خواهند به این راحتی کوتاه بیایند. آن ها هر طور شده جلوی شما را می گیرند و حتی ممکن است دست به هر کاری حتی کشتن خود نیز بزنند تا شما را نابود کنند. از آنجا که بازی برای تمام سنین طراحی شده، هیچ گونه خشونتی در آن به کار نرفته است. ممکن است حتی گاهی دلتان برای دشمنان بازی هم بسوزد !

 

بازی “تحت تعقیب” نوروز ۹۴ مهمان گوشی و تبلت شما خواهد بود. به عنوان یک بازی مستقل، “تحت تعقیب” قصد دارد تا قسمتی از اوقات شما را شاد کرده و لحظاتی شما را سرگرم نماید. بی شک بازی بدون نقص و ایراد نیست که امید است شما بر ما بپوشانید.

مشاهده تریلر معرفی و گیم پلی در آپارات

http://www.aparat.com/v/L0zOZ

http://www.aparat.com/v/F78mw

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید