Call of Duty: Advanced Warfare از شما برای شرکت در فستیوال Point & Shoot دعوت به عمل می آورد

۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۰

در قسمت آنلاین Call of Duty به بازی کردن بپردازید، به یک نفر شلیک کنید و در دنیا مشهور شوید! آیا شما هم خود را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان Call of Duty میدانید؟پس وقت آن است خودی نشان دهید.با ما همراه باشید.شرکت سازنده ی قسمت جدید Call of Duty یعنی Advance Warfare از بازیکنان دعوت به عمل می آورد تا ویدئو هایی که از نحوه بازی کردنشان تهیه کرده اند را برای آنها ارسال کنند تا از این ویدئو های برای شرکت در فستیوال Point & Shoot استفاده شود.

شما می توانید ویدئو هایی که از نحوه بازیتان در قسمت آنلاین این بازی تهیه کرده اید را در فیسبوک این شرکت قرار دهید.بهترین ویدئو ها از این بین انتخاب شده و به صورت جهانی به نمایش در خواهد آمد.اگر شما هم قصد معروف شدن در میان سایر گیمر های این سبک و عناوین را دارید این فرصت را از دست ندهید.

همچنین DLC جدید این عنوان یعنی Havoc نیز در روز ۲۶ فوریه منتشر خواهد شد و برای کاربران PC و PS4 چهار مپ جدید به همراه اسلحه های گوناگونی را به همراه خواهد آورد که شما را در این راه یاری خواهد کرد.

اگر شما هم به فکر معروفیت هستید اکنون زمان آن است که خودی نشان دهید و بین برترین بازیکنان دنیا قرار بگیرید، پس فرصت را از دست ندهید.

در صورت انتشار اخبار بیشتر در این مورد شما در جریان خواهیم گذاشت.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید