تا خودمان را روی PC ثابت نکنیم Grow Home را برای کنسول ها منتشر نمیکنیم

یوبیسافت را همگی میشناسید. شرکتی بزرگ که گاهی چنان بازیهایی منتشر میکند که همه را شگفت زده میکند و گاهی برخی بازی های آنها مانند Assassin’s Creed: Unity دارای مشکلاتی هستند. این شرکت در سال‌های اخیر پیشرفتی چشمگیر در بازیهای کوچک داشته است. Grow Home یکی از همین بازیهاست که خیلی بی سر و صدا منتشر شد آن هم فقط برای پلتفرم PC. و این کار علیرغم درخواست های بسیار برای کنسول ها صورت گرفت اما آیا به کنسول ها هم می آید؟ با ما همراه باشید تا توضیحات سازندگان را مرور کنیم.

جک کوولا در این باره میگوید:

میخواهید Grow Home را روی کنسول‌ها ببینید؟ خب برای اینکار باید ابتدا خودمان رو روی PC ثابت کنیم. پس به هر پی سی گیمری که میشناسید بگویید این بازی را خریداری کند.

سخنانی که خواندید سخنان یکی از توسعه دهندگان یوبیسافت در توییترش بود.

وی در ادامه میگوید که ظاهرا قرار نیست بازی برای iPad منتشر شود چراکه بازی برای کنترلر طراحی شده. وی می‌افزاید که اگر میخواهید در Mac با این بازی ملاقات داشته باشید، بازهم نیاز به موفقیت نسخه ویندوزی دارید.

Grow Home یکی از بازیهای موفق یوبیسافت است که توانست به دلیل واقعی جلوه دادن شخصیت اصلی یعنی BUD، نمره بسیار خوبی کسب نماید. این بازی در یکی از استودیوهای منتشر کننده بازیهای کوچک شعبه انگلستان ساخته شده است.

 

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید