جزییات به روز رسانی February کنسول Xbox One منتشر شد.

۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۰

مایکروسافت اطلاعات مربوط به آپدیت ماه February کنسول نسل هشتمی اش را منتشر کرد. آخرین به روز رسانی کنسول Xbox One مربوط به پیش از تعطیلات می باشد. با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

مایکروسافت در تلاش است که یک تجربه مناسب از کار با کنسول برای کاربران فراهم کند. سایت Xbox Newswire در پستی جزییات به روز رسانی را منتشر کرده است. پست و ویدیوی موجود در آن از روی سایت برداشته شده اند. اما زمانی که آشکار بودند گفته شده بود که امروز منتشر می شود. همچنین راهنمایی برای نحوه آپدیت فریمور کنترلر قرار داده شده بود.

با وجود اینکه امکان تغییر محتویات به روز رسانی با برداشتن پست آن از روی سایت مربوطه وجود دارد، آپدیت ماه February شامل تعدادی بهبود و ویژگی های جدید است. تغییرات مهم اینها هستند، وصل شدن سریع تر کنترلر، Party Chat بهتر، تعداد بیشتری ویژگی OneGuide و همچنین توانایی شخصی سازی بیشتر داشبورد این تغییرات را تشکیل می دهند.

یکی از جالبترین ویژگی های اضافه شده، Game Hub است که مکانی برای دسترسی به به روز رسانی ها، DLC های سازندگان و اخبار و مشاهده فعالیت های دوستان است. به نظر. می رسد برای هر بازی ایکس باکس وان یکی از آنها وجود داشته باشد. این کمی مانند رابط کاربری کنسول PS4 است.‌

لیست کامل تغییرات در پایین قرار داده شده است.

_ Quick Connect: قبلا وصل شدن کنترلر ایکس باکس وان به کنسول چهار تا پنج ثانیه طول می کشید. اکنون این زمان به دو ثانیه کاهش پیدا کرده است.

_ Stability improvements: این به روز رسانی همچنین تعدادی از مشکلات کنترلر مبنی بر قطع شدن ارتباط را که توسط کاربران گزارش شده بود، حل می کند.

_ Game hubs: برای اینکه به Game hub بازی مورد علاقتان دسترسی پیدا کنید، یک بازی را در قسمت بازی های اخیرا انجام شده یا My games و apps انتخاب کنید. بعد دکمه منو را بزنید و مشاهده Game hub را انتخاب کنید. همچنین می توانید هر بازی را که علاقه دارید از فروشگاه Xbox انتخاب کنید و روی کاشی Game Hub بازی در صفحه فروشگاه کلیک کنید.

به روز رسانی Party chat:

– وضعیت ارتباط چت
– ارتباط بهبود یافته بین چند شرکت کننده
– دعوت برای بازی یا party
– بهبود عملکرد

پس زمینه و کاشی های شفاف:

– گرایش به TV در OneGuide
– پخش زنده TV در کشور های جدید France, Germany, Brazil و Mexico
– بهبود کنترل TV، ست-تاپ باکس دریافت کننده های تصویری و صوتی
– دارندگان “Trick play” با تیونر دیجیتال Xbox One د. کشور های پشتیبانی شده (United Kingdom, France, Germany, Italy and Spain) اکنون می توانند فریم های ویدیو را در حرکت سریع یا بازگشت به عقب TV در کنسول ایکس باکس وان مشاهده کنند.
– پخش زنده TV در سیستم عامل های آندروید و ویندوز فون. این قابلیت به کشور های United Kingdom, France, Germany, Italy و Spain اضافه شده است.
– OneGuide برای کشور Netherlands، پشتیبانی از OneGuide برای کاربران Xbox Live در این کشور اضافه شده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید