عرضه نسخه PC بازی Dying light با 20% تخفیف

۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۱

مدت زیادی از انتشار بازی پرطرفدار Dying light نمیگذرد اما ما هم اکنون شاهد تخفیف های خوبی برای این بازی هستیم این بار نوبت نسخه PC این بازی رسیده است.با ما در ادامه خبر همراه باشید.همانطور که می دانید از انتشار بازی Dying light تقریبا مدت 1 هفته می گذرد، تقریبا از همان روز های اول انتشار بازی شاهد تخفیف هایی برای این بازی بوده ایم هم اکنون هم نسخه کامپیوتر های شخصی این بازی شامل تخفیف شده است.

بازی Dying light یک بازی جهان آزاد سبک وحشت بقاست که توسط سازنده عنوان محبوب Dead island ساخته و پرداخته شده است و هم اکنون در سایت محبوب و پرطرفدار IndieGala با 20% تخفیف در حال عرضه شدن است.

قیمت اصلی این بازی هم اکنون 59.99$ که در سایت IndieGala با قیمت 47.99$ به فروش می رسد این یعنی بیش از 12$ تخفیف و همچنین بازی بدون هیچ کم و کاستی با این قیمت عرضه می شود و این در حالی است که هنوز بازی در استیم و دیگر سایت های فروش بازی با قیمت اصلی فروخته می شود.

تنها نکته ای که در این میان وجود دارد این است که هنوز مشکلاتی در عرضه بازی توسط این وبسایت به خارج از کشور آمریکا وجود دارد و کاربران فعلا می توانند نسخه دیجیتالی بازی را تهیه کنند تا مشکل ارسال نسخه فیزیکی حل شود.اگر هنوز هم به دنبال یک بازی با سبک زامبی محور هستید این فرصت را از دست ندهید کافیست که تنها به مدت نیم ساعت پای این بازی بنشینید و دیگر این بازی را رها نخواهید کرد.

اما اگر شما قصد تهیه نسخه فیزیکی را دارید و همزمان می خواهید از این تخفیف استفاده کنید زمان را از دست ندهید مشکلات ارسال نسخه فیزیکی بازی تا 27 فوریه حل خواهد شد پس هم اکنون می توانید نسخه فیزیکی را خریداری کرده و تا زمان حل مشکل صبر کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید