پس از تمام کردن Resident Evil HD چه می‌شود؟

۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۹

کپکام و استاد شینجی میکامی برای افرادی که بازی Resident Evil HD Remaster را تمام می‌کنند سوپرایزی دارند. هشدار: اگر بازی را تمام نکرده اید و می‌خواهید خودتان این سوپرایز را ببینید به ادامه مطلب نیایید. در غیر این صورت با ما در ادامه همراه باشید.

پس از تمام کردن Resident Evil HD Remaster با یک نامه از سوی خالق این سری، استاد شینجی میکامی مواجه خواهید شد. این نامه برای تشکر از شما بابت به پایان رساندن بازی ارسال شده است. برای راحتی شما، در زیر ترجمه متن نامه برای شما قرار داده شده. تصاویر نیز در آخر متن موجود می‌باشند.

“با تشکر از شما برای اینکه وقت گذاشته اید و تمام راه تا اینجا را در bioazard طی کرده اید. اگر مشغول خواندن این نامه هستین، درود بر شما! شما واقعا بازی کن عالی هستید! من تصور می‌کنم که شما تجربه های فراموش نشدنی را در طول راه خود داشته اید.

درد مشاهده صفحه “Game Over”بار ها پشت سر هم …

طعم خوش پیروزی پس از طی کردن بازی …

احساس دوستی که با شخصیت بازی خود به اشتراک گذاشته اید …

هیجان …و حس عظیم ترس.

ما باور داریم که بازی ها چیزی بیشتر از تنها یک محصول از تیم توسعه دهنده می‌‌باشند. پشتیبانی بازیکنانی مانند شما است که یک بازی را ارزشمند می‌کند. به همین دلیل، ما بسیار خوشحال می‌شویم وقتی شخصی از یکی از بازی های ما لذت می‌برد همان طور که شما لذت بردید.

از این رو، از طرف تمام کارکنان، بگذارید احساس قدردانی خود را نشان دهیم و به شما بابت موفقیتی که کسب کرده اید تبریک بگوییم!

از بابت بازی کردن بسیار از شما ممنونیم!

شینجی میکامی

نماینده تیم توسعه”

Resident Evil HD Remaster یک پورت از نسخه GameCube این بازی برای کنسول های Xbox One، Xbox 360، PlayStation 3 و PlayStation 4 و همچنین PC می‌باشد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید