انحصاری های بیشتری از Xbox One برای PC منتشر خواهد شد

2 بهمن 1393 - 17:56

همان طور که می‌دانید، مایکروسافت در رابطه با انحصاری بودن بازی Fable Legends تغییر عقیده داد و تصمیم گرفت آن را برای PC نیز منتشر کند. اما Fable Legends تنها بازیی نیست که از انحصار کنسول Xbox One خارج می‌شود و آن طور که به نظر می‌آید، آخرین نیز نخواهد بود. با ما در ادامه همراه باشید.

مایکروسافت تمام مطالب اعلام شده مربوط به گیم مراسم Windows 10 را یک جا جمع کرده و در Xbox Wire منتشر کرده است. در مورد Fable Legend نیز بخشی دیده می‌شود که اطلاعات مهمی در آن وجود دارد و می‌توانید ترجمه این قسمت را می‌توانید در زیر ببینید.

امروز ما اعلام کردیم که ما Fable Legends را به Windows 10، همزمان با نسخه Xbox One در سال 2015 می‌آوریم. همنچین هواداران بازی Fable در Windows 10 می‌توانند با افرادی که بازی را در Xbox One اجرا می‌کنند در بخش چند نفره در یک بازی ، یک جهان و یک نقشه متشابه رقابت کنند. Fable Legends تنها اولین فرانچایز بازی مهم شرکت Microsoft Studios می‌باشد که به PC می‌آید و ما اطلاعات بیشتری را در ماه های آینده در اشتراک می‌گذاریم.

آیا واقعا مایکروسافت قصد دارد عناوین مهمش را برای PC منتشر کند؟ Halo؟ Forza؟ Sunset Overdrive؟ کدام یک برای PC خواهند آمد؟ نظر شما چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید