ارتباط بازی جدید Quantic Dream با Indigo Prophecy؟

۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۰

استدیو Quantic Dream هنوز بازی جدید خود را برای کنسول نسل هشتم شرکت سونی یعنی Playstation 4 معرفی نکرده اما امروز کاربران متوجه تیزری در یک سایت عجیب شده اند که نظر می آید در ارتباط با بازی Indigo Prophecy باشد. آیا ما شاهد یک معرفی در رابطه با همین عنوان خواهیم بود؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا جزئیات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

Quantic Dream را اکثرا بازیکنان با عناوینی همچون Heavy Rain و Beyond: Two Souls می شاسند اما این استدیو یک بازی بزرگ دیگر را هم در گذشته ساخته بود و آن هم چیزی نیست جز Indigo Prophecy که با نام Fahrenheit هم شناخته می شود.

قبل از توضیحات بیشتر نگاهی به طرح هنری کاور Indigo Prophecy داشته باشید:

حال سری به این وبسایت جدید بزنید. نام سایت “حس سرد” است و با توجهی به زمانی که در آن درج شده است، یک معرفی در هفت روز آینده رخ خواهد داد. این تصویر شباهت بسیار زیادی به کاور Indigo Prophecy دارد و جمله “گناه حس سردی است” کاملا در آن مشخص می باشد. نکته جالب بعدی اینجاست که مسئول ثبت این دامنه، Gandi Sas بوده است که در کشور فرانسه واقع شده. استدیو Quantic Dream هم در پاریس قرار دارد.

متاسفانه دیگر هیچ گونه سند یا مدرکی وجود ندارد که ارتباط این سایت با Quantic Dream را مشخص کند. می بایست صبر کنیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد و کدام بازی معرفی خواهد شد. بازسازی Indigo Prophecy (نسخه اصلی در سال 2005 برای PS2 و PC منتشر شده بود)، نسخه PS4 بازی Beyond: Two Souls یا اینکه از همه بهتر یک دنباله؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید