اعمال تخفیفات 10 درصدی در PlayStation Store

۳۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۰

شبکه PlayStation Network شرکت سونی در تعطیلات کریمس، به خاطر حملات هکرها دچار مشکلات بسیاری شد و رفع آنها هم زمان بر بود. امروز شرکت سونی برای عذرخواهی به خاطر مشکلات پیش آمده، تصمیم گرفته است تا اینکه تخفیفی 10 درصدی را بر روی محتویات فروشگاه PlayStation Store اعمال کند. تخفیفی که بسیار ناچیز است و مدت زمان آن هم بسیار کوتاه. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

برای استفاده از این تخفیف، حال هر طور که می خواهید به PlayStation Network دسترسی داشته باشید، می بایست از یک کد تخفیف استفاده کنید. کنسول های PS Vita و PSP البته فقط می توانند از طریق وبسایت PS Store اقدام کنند.

کد اعلام شده برای حساب های کاربری در ژاپن 8PLLN4L3DQ است و برای اروپا و آمریکا هنوز اعلام نشده است. برای مطلع شدن از این کد می بایستی از طریق اکانت های توئیتر پیگیر اعلام آن باشید. این تخفیف 10 درصدی بر روی هر چیزی بجز اشتراک PlayStation Plus، خدمات Music Unlimited  و اجاره فیلم کارایی خواهد داشت.

تخفیفی که به آن اشاره کردیم از تاریخ 23 لغایت 26 ژانویه برقرار خواهد بود. 10 درصد البته مقدار بسیار کمی است. یک بازی AAA اگر 60 دلار قیمت داشته باشید، شما فقط 6 دلار تخفیف دریافت می کنید و این مقدار برای بازی های مستقل به 1 دلار می رسد. مدت زمان تخفیف هم که فقط 3 روز است.

آیا این مقدار جبران کننده مشکلات کریسمس است؟ پاسخ نزد خود شماست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید