چارت های انگلستان: GTA V همچنان در صدر جدول قرار دارد

۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۸

Grand Theft Auto V چندی قبل برای کنسول های نسل هشتم (PS4 & Xbox One) عرضه گردید و به مانند نسخه های نسل هفتمی اش، فروش فوق العاده ای داشت. هم چنین اعلام شد که این بازی پرفروش ترین عنوان انگلستان را فعلا در انحصار خود دارد. چه انتظاری دارید؟ این موفقیت ادامه پیدا کرده است و GTA V همچنان در صدر جدول فروش بازی ها قرار دارد.

Gfk Chart-Track جدید نشان می دهد که GTA V در فروش، اولین رتبه را به خود اختصاص داده است. FIFA 15 نیز مقام دوم را از چنگ عنوان پرفروش اکتیویژن یعنی Call of Duty: Advanced Warfare بیرون آورد و این بازی را به سومین مکان در جدول فرستاد. Far Cry 4 رتبه چهارم را دارد و Minecraft: Xbox Edition نیز پنجم می باشد. پس از این ها، The Crew و Minecraft: PlayStation Edition قرار دارند. AC: Unity, Destiny و LEGO Batman 3: Beyond Gotham نیز توانستند در 10 بازی پرفروش جایی را برای خود نگه دارند.

به طور کلی فروش برای تمامی عناوین پایین بوده است و تنها عرضه جدید 2015 یعنی Captain Toad: Treasure Tracker توانسته رتبه 38 را بدست آورد. البته احتمال آن وجود دارد که با انتشار بازی هایی چون Dying Light, Saints Row: Gat out of Hell, Resident Evil HD اوضاع تغییر کند اما فعلا بازی های سال گذشته، بر جدول پرفروش ترین عناوین UK حکومت می کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید