نویسنده سابق Uncharted برای ارائه اطلاعات جدید در مورد Star Wars نمی تواند صبر کند

۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۳

اگر سه گانه Uncharted انحصاری PlayStation 3 را تجربه کرده باشید، با ناتان دریک – شخصیت بازی – لحظات خوشی را سپری کرده اید که تمامی این لحظات توسط نویسنده خلاق یعنی Amy Henning بوجود آمده اند. همانطور که می دانید، او دیگر در ناتی داگ کار نمی کند و این استدیو را به قصد Visceral Games برای کار کردن بر روی یک Star Wars معرفی نشده ترک کرده است.

قبل تر اعلام شده بود که بغیر از بازی ساخته شده توسط استدیو DICE (که با Star Wars: Battlefront شناخته می شود) بازی Star Wars دیگری نیز توسط استدیو Visceral Games ساخته می شود که هنوز از آن رونمایی نشده است. شایعات در ابتدا مبنی بر آن بودند که این عنوان ادامه کار Star Wars 1313 می باشد که توسط Lucas Arts در دست ساخت بود، اما گسترش آن لغو شد ولی دیگر این شایعه ها مورد تایید نیستند. اما مشخص است که با توانایی Amy Henning طرفداران می توانند منتظر تجربه های سینماتیک به همراه ماجراجویی های غنی باشند. حال این نویسنده اظهار داشته است که برای نشان دادن Star Wars جدید نمی تواند صبر کند:

نمی توانم برای نشان دادن چیزی که من و Todd Stashwick در حال کار بر روی آن بوده ایم، صبر کنم. فکر می کنم که خوشتان بیاید.

Todd Stashwick (نویسنده/بازیگر) که به همراه Henning این بازی را می نویسد، گفته است:

ما واقعا در حال ساخت یک عنوان جالب هستیم؛ بازی ای که من برای تجربه آن هیجان زده هستم.

EA و Visceral تا به حال در مورد این بازی جدید بسیار ساکت و بدون سر و صدا بوده اند اما مشخص است که با عرضه Battlefield: Hardline، سازنده می تواند تمرکز بیشتری داشته باشد و در ماه های آینده اخبار و گزارشات بیشتری از این عنوان خواهیم داشت. نظر شما در این باره چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید