انحصاری بودن Mass Effect 4 برای Xbox One شایعه است

۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۵

یکی از عناوینی که ساخت آن برای کنسول های نسل هشتمی پیش بینی می شود  Mass Effect 4 می باشد. هرچند که جزئیات چندانی از نسخه ی بعدی سری Mass Effect منتشر نشده است اما مسلما این بازی ادامه ای بر ماجرا های کاپیتان شپرد می باشد و موضوع دیگری که مشخص است این می باشد که Mass Effect 4 توسط Bioware در حال ساخت است.

حداقل یکی از مواردی که می توان از آن مطمعن بود این است که، Mass Effect 4 شبیه به یک Mass Effect می باشد زیرا امروز و در توئیتر آقای Michael Gamble که وظیفه ی ساخت Mass Effect 4 را برعهده دارد بیان کرده اند که بهترین و برجسته ترین نکته در بررسی من و AarynFlynn مدیر  شعبه های Edmonton و Montreal استودیو BioWare وجود داشت این است که این بازی شبیه به یک Mass Effect  می باشد. همچنین ایشان به شایعات به وجود آمده مبنی بر انحصاری بودن این عنوان برای کنسول Xbox One نیز پاسخ داد. هنگامی که یکی از کاربران در توئیتر از او درباره ی انحصاری بودن این بازی پرسید او گفت این موضوع تنها یک شایعه می باشد.

هم اکنون و بر این اساس می توان دریافت که تمامی شایعات به وجود آمده پیرامون انحصاری بودن Mass Effect 4 بی پایه و اساس بوده اند و خوشبختانه این بازی برای دیگر پلتفرم ها نیز منتشر می شود تا بازیبازان بیشتر از آن لذت ببرند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید