مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای Life Is Strange اعلام شد | جای هیچ گونه ترسی نیست!

۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۵

امروز شرکت Square Enix و استدیو Dontnod Entertainment، به عنوان ناشر و سازندگان بازی Life is Strange، مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی نامبرده را منتشر کرده اند. همانطور که از گیم پلی و گرافیک این بازی که می شد حس زد، مشخصات سیستم مورد نیاز چندان قدرتمند و پر هزینه نیستند و شما با اکثر سیستم های امروزی می توانید آن را اجرا کنید.

لیست زیر مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Life is Strange را نشان می دهد:

حداقل سیستم مورد نیاز:
OS: Windows Vista
Processor: Dual Core 2.0GHz or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI or NVidia card w/ 512 MB RAM not recommended for Intel HD Graphics cards
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:
OS: Windows 7
Processor: Dual Core 3.0GHz or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI or NVidia card w 1024 MB RAM NVIDIA GeForce GTX 260 or ATI HD 4890
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 3 GB available space

داستان Life is Strange در رابطه با Max Caulfield به عنوان یک دانش آموش در سرزمینی خیالی به نام Arcadia Bay و شهر Oregon می باشد که پس از ۵ سال غیبت بازگشته است. او با دوست قدیمی خود یعنی Chloe تیمی را تشکیل می دهند تا اینکه به دنبال همکلاسی گمشده یعنی Rachel Amber و دلیل این اتفاق بگردند. با طراحی هنری منحصر به فردی که به کار گرفته شده است، بازی Life is Strange یک عنوان داستان محور می باشد که در آن تک تک انتخاب های شما نقش های کلیدی را در مسیر کلی ایفا خواهد کرد. اما یک پیچش داستانی وجود دارد … اوایل کار Max متوجه می شود که یک قدرت غیرعادی دارد و آن برگرداندن زمان می باشد. بازیکن با این قابلیت در حین گیم پلی Life is Strange می تواند به کلی تغییراتی را ایجاد کند و سرنوشت تازه ای را ایجاد کند.

اولین قسمت از بازی Life is Strange در تاریخ ۲۰ ژانویه (مصادف با ۱۰ بهمن) برای پلتفرم های PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC با قیمت ۴٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید