عنوان The Legend Of Zelda دارای مراحل فرعی بسیاری است

۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۴

سال 2015 پر است از بازی های رنگارنگ برای بازیکنان. اما خیلی از بازیکنان که از دارندگان کنسول Wii U می باشند، منتظر عنوان خوش ساخت The Legend of Zelda می باشند که در سال 2015 منتشر خواهد شد. سازندگان این عنوان اعلام کرده اند که این عنوان دارای ماموریت های فرعی زیادی در بازی است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

The Legend of Zelda به ما چیزی را هدیه می دهد که ما قبلا در این سری ندیده بودیم، یک بازی جهان باز واقعی. طبق مصاحبه ای که با Shigeru Miyamoto انجام شده است، گویا این عنوان از ماموریت های فرعی بسیاری برخوردار خواهد بود.

طبق مصاحبه ای که یک کاربر یوتیوب با نام iJustine با Shigeru Miyamoto و Bill Trinen از نینتندو انجام داده است، سوالاتی را پیرامون The Legend of Zelda از آنها پرسیده است. این کاربر چنین پرسشی را مطرح کرده است:

آیا شما فکر می کنید که در (Zelda U) می توان در حالی که برای انجام ماموریت اصلی می رویم و تا پایان دادن به آن بتوانیم پنجاه نوع کار دیگر انجام دهیم؟

و Miyamoto پاسخ داده است که:

اکثر اوقات شما هدف خودتان را فراموش می کنید چراکه در جریان آن کارهای بسیاری را انجام می دهید. کاری که ما انجام می دهیم این است که بازی را بسازیم که شما برای انجام آن نیاز نداشته باشید ساعت ها را پای یک ماموریت ساده بگذارید. اما ماموریت های اصلی نیاز به زمانی بیش از 5 تا 10 دقیقه را دارند. ولی ممکن است شما پیش خودتان بگویید که اوه، من می خواهم که امروز کمی بازی کنم و وقتی بیش از 10 دقیقه ندارم. پس ما ماموریت های فرعی برای بازی خواهیم گذاشت که زمان زیادی را از شما نگیرد.

این خیلی مهیج می باشد، گویا وقتی که The Legend of Zelda منتشر شود، کارهای بسیاری را برای انجام دادن در آن خواهیم داشت. این عنوان در سال 2015 به صورت انحصاری برای Wii U منتشر می شود.
نظر شما درباره این بازی چیست؟

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید