سری جدید Shadowrun هوداران را به هنگ کنگ می برد

۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۵

اعضای استدیو Harebrained Schemes به تازگی یک طراحی اولیه را از سری جدید Shadowrun منتشر کردند که محیط بازی را نشان می داد. محیطی که شباهت های بسیار به یک شهر شلوغ آسیایی داشت. امروز سازندگان نام دقیق بازی خود را به علاوه شهر انتخاب شده اعلام کرده اند و جزئیات آن در ادامه مطلب موجود است.

سازندگان Shadowrun Returns به تازگی در سایت Kickstarter نسخه تکمیل شده همان طراحی اولیه را منتشر کرده اند که در آن نام مکان جدید نیز به چشم می خورد. بله این مکان هم جایی نیست جز هنگ کنگ.

بازی جدید Shadowrun: Hong Kong نام دارد و کمپین Kickstarter آن هم رسما از ماه ژانویه 2015 آغاز خواهد شد. وقایع داستانی این عنوان در سال 2050 جریان دارد و ما شاهد هنگ کنگ مدرن در کنار ساختمان های باستانی آن هستیم. نبرد اصلی بین نیروهای Triad و Yakuza دنبال می شود. گروه اول به دنبال محافظت از اسرار خود و راهبینی هستند که از نیروهای جادویی مناطق اطراف هنگ کنگ خبر دارند در حالی که از Yakuza هم به شدت نفرت دارند.

نبرد جادوگران در برابر غول هایی که پوشش سایبرپانک دارند، آن هم در شهری پر رمز و راز مانند هنگ کنگ، ایده بسیار جالبی برای سری Shadowrun است.

Shadowrun: Hong Kong

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید