The Witcher 3: نگاهی به طرح کتاب فلزی نسخه Novigrad داشته باشید

۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۸

آخرین بار که خبری از بازی The Witcher 3: Wild Hunt منتشر شده بود، سازندگان در رابطه با دلایل تاخیر مجدد  این عنوان توضیح داده بودند. تا کنون دو جلد متفات از کتاب های فلزی بازی مذکور معرفی شده اند و ما تصویر اولین جلد را هم برای شما قرار داده بودیم. امروز سازندگان طرح جلد دوم را منتشر کرده اند که بسیار زیباست و توصیه می کنیم که آن را در ادامه مطلب تماشا کنید.

تصویری که در زیر مشاهده می کنید متعلق به کتاب فلزی نسخه Novigrad می باشد:

Novigrad

مسئول طراحی کتاب های فلزی The Witcher 3، آقای Krzysztof Domaradzki هستند و شما شاهد هنر ایشان هستید. کتاب های فلزی مخصوص نسخه کلکسیونر هستند.

The Witcher 3: Wild Hunt داستان شخصیتی به نام Geralt of Rivia را به یک جمع بندی و پایان خواهد رساند که در دو عنوان قبلی، ما با او کاملا آشنا شده بودیم. وقایع آن پس از The Witcher 2 دنبال می شود و آن دسته افرادی که از Geralt of Rivia سوء استفاده کرده بودند، هم اکنون دیگر حضور ندارند. این بار ما شاهد یک داستان خصوصی تر برای قهرمان داستان هستیم و این در حالی است، که نظم جهانی دچار تغییراتی خواهد شد. ماموریت Geralt اینبار به مقابله با نیروهای ارتش ماورا الطبیعه ای به نام Wild Hunt گره خورده است؛ ارتشی مرگبار که به امپراطوری شمالی حمله کرده و قتل عام بزرگی را به راه انداخته اند. ظاهرا تنها راه پایان دادن به این حملات، مداخله Witcher است.

The Witcher 3 در ۱۹ مه (مصادف با ۲۹ اردیبهشت) منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید