The Witcher 3 به خاطر رفع باگ تاخیر خورده است | محتویات بازی تکمیل شده اند

۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۷

بازی The Witcher 3: Wild Hunt به تازگی یک تاخیر دیگر خورد تا اینکه باز هم هواداران در حسرت تجربه هر چه زودتر این عنوان بی نظیر باقی بمانند. با این حال طبق گفته های اعضای CD Projekt RED، ساخت عنوان نامبرده از نظر محتویات به پایان رسیده است و فقط سازندگان می خواهند که این بازی تا حد امکان بدون باگ باشد. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Marcin Iwinsk به عنوان یکی از موسسین استدیو CD Projekt RED با ارسال ایمیلی به سایت Nerdacy گفته اند:

ما مشغول حذف باگ و اعمال یک سری بهینه سازی در بخش های مختلف هستیم.

نتیجه چنین کاری، یک تجربه روان تر و درگیر کننده خواهد بود و بله، بازی بر روی تمامی پلتفرم ها ظاهری بهتر خواهد داشت.

محتویات قفل شده اند و دیگر ما تغییراتی در این بخش نداریم. جهان بازی که The Witcher 3: Wild Hunt از آن بهره می برد بی همتا است پس ترسی نداشته باشید چرا که برای هفته ها سرگرم تجربه آن خواهید بود.

The Witcher 3: Wild Hunt داستان شخصیتی به نام Geralt of Rivia را به یک جمع بندی و پایان خواهد رساند که در دو عنوان قبلی، ما با او کاملا آشنا شده بودیم. وقایع آن پس از The Witcher 2 دنبال می شود و آن دسته افرادی که از Geralt of Rivia سوء استفاده کرده بودند، هم اکنون دیگر حضور ندارند. این بار ما شاهد یک داستان خصوصی تر برای قهرمان داستان هستیم و این در حالی است، که نظم جهانی دچار تغییراتی خواهد شد. ماموریت Geralt اینبار به مقابله با نیروهای ارتش ماورا الطبیعه ای به نام Wild Hunt گره خورده است؛ ارتشی مرگبار که به امپراطوری شمالی حمله کرده و قتل عام بزرگی را به راه انداخته اند. ظاهرا تنها راه پایان دادن به این حملات، مداخله Witcher است.

The Witcher 3 در ۱۹ مه (مصادف با ۲۹ اردیبهشت) منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید