DLC جدید Sunset Overdrive منتشر شد – تصاویر و تریلر

۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۸

DLC جدید بازی انحصاری کنسول Xbox One یعنی Sunset Overdrive، که اکشن بسیار اغراق آمیزی هم دارد، امروز منتشر شده است. بسته قابل دانلود جدید که با نام Mystery of Mooil Rig معرفی شده است، در Xbox Store تنها 10 دلار قیمت دارد و شما می توانید تصاویر و تریلرهای آن را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

وقایع Mystery of Mooil Rig تماما در یک ایستگاه چاه نفت وسط دریا دنبال می شود و شما در این میان گزینه های جدیدی را هم برای جابجایی خواهید داشت. به عنوان مثال می توانید در آب شیرجه بزنید و برای مدت کوتاهی شنا کنید تا اینکه دوباره به هوا پرتاب شوید یا اینکه بر روی سطح آب پریده و پرشی بلند را تجربه کنید. اعضای استدیو Insomniac Games به عنوان سازندگان Sunset Overdrive، با انتشار متنی در Xbox Store، قول “ساعت ها” داستان و گیم پلی را با این بسته جدید داده اند.

در Mystery of Mooil Rig شما شاهد ماموریت های جدیدی برای بخش های Chaos Squad و Night Defense خواهید بود و در کنار آن اسلحه و amp های جدید نیز موجود است. Insomniac همچنین خیلی کوتاه اشاره کرده است که در آخرین مرحله، شما شاهد یک باس بسیار عظیم در حد “ساختمان های چند طبقه” خواهید بود.

DLC جدید همچنین یک اچیومنت ویژه به نام “Beat the Dev”دارد. برای بدست آوردن آن، شما بایستی در یک بخش Chaos Squad سازندگان را شکست دهید. در این صورت 25 gamerscore را به علاوه آیتم های مختلف دریافت خواهید کرد.

[jwplayer mediaid=”197964″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید