بازی Elite: Dangerous منتشر شد – لانچ تریلر

۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۶

استدیو Frontier Developments امروز رسما عرضه بازی Elite: Dangerous را اعلام کرده است. برای جزئیات بیشتر و تماشای لانچ تریلر این عنوان، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Elite: Dangerous چهارمین بازی در سری Elite، پس از عناوین Frontier: Elite 2 ،Elite و Frontier: First Encounters می باشد که در گذشته توسط آقایان David Braben و Ian Bell ساخته شده بودند.

ساخت بازی Elite: Dangerous از نوامبر سال 2012 آغاز شد و هزینه های آن از کمک های مردمی و سرمایه های خود استدیو Frontier Developments تامین شد. سازندگان برای تشکر از کمک حامیان، به آنها دسترسی به بخش های Alpha ،Beta و Gamma بازی خود را دادند تا اینکه آن را تجربه کرده و برای کیفیت هرچه بیشتر بازی با سازندگان همکاری کنند.

داستان این بازی از جایی شروع می شود که امپراطوری دچار اقتشاش و آشوب شده است. پادشاه بیمار است و جنگ بر سر حکومت از همین حالا آغاز شده. از طرفی فدراسیون هم ریاست جمهوری ضعیفی دارد و همه کم کم آن ترک می کنند. بازیکنان می توانند کاملا خودشان را غرق داستان این بازی کنند، یا اینکه فقط کمی در آن حضور یابند. البته می توانید اصلا دخالتی هم نداشته باشید. انتخاب بازیکنان کاملا سرنوشت وقایع آینده را تغییر خواهد داد.

Elite: Dangerous هم اکنون به قیمت 59.99 دلار به صورت انحصاری برای PC فروخته می شود.

[jwplayer mediaid=”196899″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید