Sniper: Ghost Warrior 3 معرفی شد – عرضه در سال 2016

۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۹

شرکت CI Games امروز رسما اعلام کرده است که سخت مشغول ساخت بازی Sniper: Ghost Warrior 3 می باشد. بازی که به عنوان اولین محصول AAA در این سری بازی شوتر تاکتیکی محبوب شناخته می شود. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بازی Sniper: Ghost Warrior 3 تماما با یک تیم جدید و مشکل از افراد سرشناس در دست ساخت می باشد. از میان آنها می توان به تهیه کننده ارشد استدیو Rebellion یعنی آقای Steve Hart اشاره کرد که مسئولیت ساخت بازی Sniper Elite V2 را بر عهده داشتند. در کنار ایشان ما شاهد آقای Marine Paul B. Robinson نیز هستیم که اطلاعات بسیاری در زمینه جنگ دارند و سابقه ایشان در صنعت بازی های ویدئویی به بیش از 20 سال می رسد.

آقای Marek Tyminski به عنوان مدیر عامل شرکت CI Games گفته اند:

سری بازی The Sniper: Ghost Warrior با فروش بیش از 5.5 میلیون نسخه، یکی از محبوب ترین عناوین CI Games می باشد پس با این حساب ما سرمایه گذاری و تلاش چشم گیری را برای بازی سوم خواهیم داشت. ما کاملا متعهد شده ایم تا یک بازی AAA را خلق کنیم تا اینکه مردم به عنوان بهترین شوتر اول شخص تک تیراندازی به آن اطمینان کنند.

وقایع داستانی بازی که از محیطی واقع گرایانه هم برخوردار است، پیرامون یک جنگ در اروپای شرقی می باشد و بازیکنان که در نقش تک انداز قهرمان بازی حضور دارند، بین 3 فرقه متفاوت گیر افتاده اند.

شما در این بازی عمیقا وارد DNA سری Ghost Warrior خواهید شد و دشمنان را می توانید از فواصل نزدیک و یا دور نابود کنید. گاهی اوقات هم بایستی برای بقا، به مخفی کاری تکیه کنید.

محیط و نقشه های Sniper: Ghost Warrior 3 بسیار بزرگ خواهد بود و بازیکنان می توانند در آن به صورت آزادانه، نقشه های مختلفی را برای پیشبرد کارهای خود اجرا کنند. همچنین شما می توانید ماموریت ها را بار دیگر تکرار کرده تا اینکه روش های دیگر را هم امتحان کنید. این بازی طوری طراحی شده است که هواداران شوتر اول شخص راحت با آن خوی بگیرند و از طرفی هم بازیکنان علاقه مند به عناوین تاکتیکی کاملا راضی شوند.

Sniper: Ghost Warrior 3 در سال 2016 برای PC ،PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید