عنوان MLB 15: The Show در ماه مارچ منتشر خواهد شد

۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۹

طبق آخرین اطلاعاتی که از عنوان MLB 15: The Show در TGA 2014 منتشر شده بود، این عنوان برای پلتفرم های شرکت سونی در نظر و در انحصار PlayStation 3 و PlayStation 4 بوده است. اکنون و در جریان مراسم PlayStation Experience، اخبار جدیدی پیرامون بازی منتشر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، با ما در ادامه همراه باشید.

عنوان MLB 15: The Show در نمایش TGA 2014 برای کنسول های PlayStation 3 و PlayStation 4 معرفی و هواداران سونی را بسیار خوشحال کرد. چراکه این عنوان، یک بازی انحصاری دیگر برای هواداران بوده است. اکنون در جریان PlayStation Experience، شرکت سونی اعلام کرده که این عنوان برای PS Vita نیز منتشر خواهد شد و تاریخ انتشار نیز برابر با 31 مارچ می باشد.

برای انتشار نسخه 2015 این عنوان، سازندگان وعده کیفیت بصری بیشتر، ویژگی های جدید بخش گیم پلی و بهبود تجربه بخش آنلاین را داده اند.

بخشی از سیستم های جدید و بهبود یافته بازی شامل: بازسازی کامل بازی، تجهیزات جدید، امکان منتقل کردن تمامی پیشرفت هایی که بازیکن در نسخه قبلی این عنوان داشته به این عنوان و یک سیستم جهانی کسب امتیاز که بازیکن با استفاده از امتیازات خود، بتواند تجهیزات جدیدی را بخرد.

اگر شما نیز به بازی بیسبال علاقه دارید، عنوان انحصاری سونی را از دست ندهید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید