Bloodborne به خاطر محدودیت های فنی با نرخ فریم 60 اجرا نخواهد شد

۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۸

بازی Bloodborne این دو روزه به لطف مراسم های The Game Awards و PlayStation Experience بسیار مورد توجه قرار گرفت. همچنین در این بین آقای Hidetaka Miyazaki نیز به عنوان خالق عنوان مذکور حضور داشتند و به سوالات هواداران پاسخ دادند. یکی از همین سوالات در رابطه با نرخ فریم است که آیا مقدار آن 60 خواهد بود یا خیر؟ ظاهرا که اینطور نیست. توضیحات سازندگان در ادامه مطلب موجود است.

آقای Miyazaki رسما طی صحبت های خود با مجله Famitsu تایید کرده اند که Bloodborne به خاطر محدودیت های فنی، با نرخ فریم 60 اجرا نخواهد شد. ایشان در این رابطه گفته اند:

این یک چیز سخت است (خنده). من فقط می توانم بگویم که این تصمیم از سر محدودیت های فنی گرفته شده و ما نرخ فریم 60 نخواهیم داشت. امیدوارم مردم خیلی به این مسئله خرده نگیرند (خنده).

نمایش های اولیه بازی Bloodborne، دارای افت فریم در نقاط مختلف بود اما در جدیدترین نمایش ها، ما واقعا پیشرفت این بازی را شاهد هستیم که علمکرد آن بهتر شده است.

بازی Bloodborne که در سبک اکشن نقش آفرینی است، توسط آقای Hidetaka Miyazaki کارگردانی می شود . وقایع داستانی این بازی شهری به نام Yharnam را در بر خواهد گرفت که ساکنین آن از یک طلسم بیماری زا هولناک رنج می برند و محیط آن پر است از دیوانگی و مرگ.  شما باید به دنبال اسرار مختلف از وقایع رخ داده باشید و در عین حال زنده بمانید. Bloodborne در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۱۵ (مصادف با ۵ فروردین) به صورت انحصاری برای PS4 منتشر می شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید