سونی قرار است کنفرانسی در تاریخ ۱۱ دسامبر در کشور چین برگزار کند

۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۹

به تازگی شرکت سرگرمی های سونی در چین اعلام کرده است که قصد برگزاری یک کنفرانس در روز ۱۱ دسامبر برای اعلام اطلاعات جدید درباره ی عرضه کنسول های PS4 و PS Vita در کشور چین را دارد. به نظر می رسد ماه دسامبر یک ماه بسیار شلوغ و خاص برای PlayStation و سونی باشد. برای مشاهده جزییات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بر اساس اخبار رسمی منتشر شده از سوی شعبه شرکت سرگرمی های سونی در چین مشخص شده است که سونی برنامه ریزی کرده است تا مراسمی در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۱۴ برای اعلام اطلاعاتی از عرضه کنسول های PlayStation 4 و PS Vita در چین برگزار کند. با توجه به گفته های سونی می خواهد در این کنفرانس اطلاعاتی از تاریخ عرضه کنسول های PS4 و PS Vita و همچنین قیمت رسمی آن ها در چین را اعلام کند.

سونی مدتی قبل اعلام کرده بود که قصد دارد برای اولین بار به صورت رسمی کنسولی از خانواده PlayStation را در چین عرضه کند. این درحالی است که مایکروسافت قبل از سونی، کنسول خود یعنی Xbox One را پس از مدت ها به عنوان اولین کنسول در چین عرضه کرد.

با وحود این کنفرانس به نظر می رسد سونی برنامه های بسیار زیادی در ماه دسامبر دارد و این ماه برای آن ها بسیار شلوغ می باشد. البته قرار نیست در کنفرانس سونی برای چین اتفاق خاصی به جز تاریخ عرضه کنسول های PS4  و PS Vita و قیمت آنان بیفتد اما سونی قول ها و وعده های زیادی  برای دو مراسم The Game Awards و PS Experience داده است که بدون شک برای هر گیمری شگفت انگیز می باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید