بهینه ساز 1.1 بازی Alien: Isolation مشکلات فریم ریت Xbox One و PS4 را حل می کند|کاربران PS4 بروز مشکلات را گزارش کرده اند

22 آبان 1393 - 20:11

بهینه ساز جدیدی برای نسخه های PS4 و Xbox One بازی Alien: Isolation منتشر شده است که طبق گفته ی Creative Assembly هدف آن از بین بردن مشکلات مربوط به فریم ریت اجرای بازی است.

به این ترتیب این بهینه ساز مشکل فریم ریت بازی در نسخه های نسل هشتمی بازی در هنگام پخش برخی کات سین ها را از بین می برد. Creative Assembly از طریق حساب رسمی توییتر Alien: Isolation در دسترس و قابل دانلود بودن این بهینه ساز را تأیید کرده است:

alien 1

“بهینه ساز 1.1 برای دانلود در دسترس می باشد و مشکلات مربوط به پخش کات سین های نسخه های PS4 و Xbox One بازی را رفع می نماید.”

اما تعدادی از افرادی که اقدام به دریافت این بهینه ساز برای بازی Alien: Isolation بر روی PS4 خود کرده اند، گزارش هایی حاکی از ایجاد مشکل در اجرای بازی بر روی این کنسول را در فروم رسمی پشتیبانی بازی منتشر کرده اند. این که مشکل مشابه برای کاربران Xbox One نیز به وجود آمده است یا خیر هنوز مشخص نیست.

سازنده بازی، Creative Assembly، در تشخیص و واکنش نشان دادن به مشکلات کاربران PS4 سرعت عمل نشان دادند و حدود 5 ساعت بعد از طریق توییتر خود در رابطه با این مشکل به صورت زیر اطلاع رسانی کردند:

alien 2

“ما از مشکلاتی که افراد پس از دریافت بهینه ساز 1.1 بر روی PS4 با آن مواجه شده اند آگاهیم. به آن رسیدگی خواهیم کرد و امیدواریم به زودی آپدیتی برای آن مهیا کنیم.”

بنابراین کاربران PS4 بهتر است برای دریافت بهینه ساز 1.1 بازی Alien: Isolation تا اطلاع رسانی بعدی سازنده این بازی دست نگه دارند تا با مشکلی مانند عدم اجرای بازی مواجه نشوند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید