گیفت کارت
گیفت کارت

لانچ تریلر Assassin’s Creed: Rogue منتشر شد | مرگ به دنبال من است

۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۹

تنها چند ساعت بیشتر به انتشار رسمی Assassin’s Creed: Rogue باقی نمانده است و شرکت Ubisoft به همین مناسبت، لانچ تریلر بازی نامبرده را منتشر کرده است. برای دانلود و تماشای آن با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

با Assassin’s Creed: Rogue بازیکنان در نقش شخصیتی به نام Shay Patrick Cormac قرار خواهند گرفت. فردی که در گذشته یک Assassin بوده و هم اکنون به گروه Templar ها ملحق شده است. با بهره گیری از گیم پلی کشتی رانی بسیار محبوب Black Flag، شما وارد دریاهای قطب شمال خواهید شد. از مناطق دیگر می توان به Appalachian River Valley و نمایی کاملا تازه از شهر نیویورک اشاره کرد. Shay یک شکارچی Assassin است، این مهم بدین معنی خواهد بود که بایستی حتی از آنها هم باهوش تر عمل کند تا اینکه بتواند بر افراد نامبرده چیره شود. وقایع داستانی این بازی که پیرامون جنگ هفت ساله است، فضای خالی بین Black Flag و Assassin’s Creed III را پر خواهد کرد.

Assassin’s Creed: Rogue در تاریخ ۱۱ نوامبر (مصادف با ۲۰ آبان) برای کنسول های نسل هفتمی Xbox 360 و Playstation 3 منتشر خواهد شد و فقط از بخش تک نفره بهره می برد. نسخه PC نیز تایید شده است که در اوایل سال ۲۰۱۵ خواهد آمد.

[jwplayer mediaid=”192203″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید