BlizzCon 2014: تصاویری جدید از WoW: Warlords of Draenor منتشر شد | با خرید pet به صلیب سرخ کمک کنید

۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۲

جشنواره BlizzCon 2014 به تازگی برگزار شد و در آن علاوه بر معرفی بازی های StarCraft 2: Legacy of the Void ،Overwatch و بسته الحاقی Goblins vs Gnomes، ما شاهد تصاویر جدیدی از بازی WoW: Warlords of Draenor هستیم. همچنین سازندگان قصد شرکت در یک خیریه را هم دارند که می توانید از جزئیات آن در ادامه مطلب مطلع شوید.

تصاویری که در آخر خبر مشاهده می کنید، همگی به بازی World of Warcraft: Warlords of Draenor تعلق دارند. همچنین شرکت Blizzard Entertainment یک pet جدید را هم معرف معرفی کرد که فروش آن به قصد جمع کردن کمک برای اهداف خیریه است. بز دوست داشتنی که در تصویر زیر مشاهده می کنید Argi نام دارد و از تاریخ 3 دسامبر (مصادف با 12 آذر) تا 31 همین ماه، برای خرید در دسترس است. قیمت تعیین شده 10 دلار می باشد و تمامی مبالغ جمع آوری شده، به موسسه صلیب سرخ ایالات متحده آمریکا تقدیم می شود تا اینکه صرف درمان بیماری ابولا کنند.

Argi

Warlords of Draenor پنچمین بسته الحاقی بازی محبوب سبک MMORPG یعنی World of Warcraft قلمداد می شود که امکانات تازه ای را نیز به همراه خواهد داشت. وقایع این بازی پس از World of Warcraft: Mists of Pandaria و در سرزمین Draenor ادامه خواهد داشت که زیستگاه اصلی نژاد Orc قلمداد می شود. همچنین شخصیت های افسانه ای که در سری های گذشته Warcraft شاهد بوده ایم یعنی Grom Hellscream, Ner’zhul و Blackhand نیز حضور خواهند داشت.

این بسته الحاقی در تاریخ ۱۳ نوامبر (مصادف با ۲۲ آبان) عرضه خواهد شد و تاریخ انتشار رسما از سوی  آقایان Mike Morhaime, Chris Metzen و Ion Hazzikostas و Brian Holinka به عنوان طراحان اعلام شده است.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید