قیمت بازی Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes به صورت رسمی کاهش یافت

۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۹

به تازگی شرکت کونامی به صورت رسمی اعلام کرد بازی Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes که توسط آقای هیدئو کوجیما به عنوان مقدمه ای برای نسخه پنجم سری بازی Metal Gear Solid ساخته شده است و مدتی قبل منتشر شده بود اکنون قیمت آن کاهش یافته است. برای مشاهده متن خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تمامی نسخه های فیزیکی بازی Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes شامل این نخفیف می باشند. به صورتی که شما می توانید این بازی را به صورت فیزیکی برای کنسول های PS4، PS3، Xbox One و Xbox 360 با قیمت 20 دلار تهیه کنید. همچنین نسخه دیجیتالی بازی هم بر روی کنسول های PS3 و Xbox 360 با قیمت 20 دلار قابل تهیه می باشد در حالی که نسخه دیجیتالی بر روی PS4 و Xbox One همچنان به قیمت 30 دلار می باشد. اکنون می توان گفت بازی بر روی نسخه فیزیکی کمترین قیمت را دارد.

مدتی پیش این بازی و نسخه اصلی سری پنجم سری MGS برای رایانه های شخصی تایید شد که قابلیت پشتیبانی از رزولوشن 4K را نیز دارد. بازی Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes در تاریخ 18 دسامبر برابر با 27 آذر ماه برای PC عرضه خواهد شد. بازی قبل از آن برای کنسول های خانگی شرکت های سونی و مایکروسافت عرضه شده بود.

ماجرای بازی در سال 1975 در یک پایگاه نظامی و زندانی به نام Camp Omega رخ می دهد. اسنیک باید با توجه به مهارت هایش به پایگاه نفوذ کند.

بازی Ground Zeroes مقدمه ای برای عنوان اصلی یعنی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain می باشد که با توجه به آمار علاوه بر کوتاه بودن، این بازی توانسته بیش از یک میلیون نسخه بفروشد.

همچنین بازی Metal Gear Solid V: The Phantom در سال 2015 برای کنسول های خانگی نسل هفتم و هشتم سونی و مایکروسافت منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است نسخه رایانه های شخصی هم در دست ساخت می باشد. کونامی تاریخ دقیق عرضه بازی Metal Gear Solid V: The Phantom را مشخص نکرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید