با لانچ تریلر عنوان Lords Of The Fallen همراه باشید

۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۳

همانطور که بسیاری از شما علاقه مندان به بازی های سبک اکشن و Hack & Slash می دانید، بازی Lords Of The Fallen دیروز به انتشار رسید و بسیاری توانستند از آن لذت ببرند. البته دیروز، سایت های زیادی نقد های متفاوتی برروی آن انجام دادند و بازی تابحال با ۱۳ نقد انجام شده، توانسته متای ۷۱ را به دست بیاورد و این متا برای این بازی زیاد دلچسب نیست. حال امروز، لانچ تریلر بازی که مربوط به بازی اصلی می باشد، منتشر شده است. ما نیز آن را برای شما آماده کرده ایم که می توانید آن را در ادامه مطلب مشاهده بفرمایید.

زمان این لانچ تریلر فقط ۲ دقیقه و ۳۰ ثانیه می باشد و در آن، شما شخصیت اصلی بازی یعنی Harken را مشاهده می کنید که به جنگ غول های شیاطین می رود. موجوداتی که هیچ کس جز خود Harken، یارای مبارزه با آنان را ندارد. شما می توانید لانچ تریلر را مشاهده کنید و یا دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

[jwplayer mediaid=”189960″]

دانلود لانچ تریلر با کیفیت HD

دانلود لانچ تریلر با کیفیت SD

شخصیت اصلی بازی Harken نام دارد. Harken، به هیچ وجع یک قهرمان خوب نیست، بلکه او یکی از بدترین جنایتکاران است و همیشه مردم را مورد آزار و اذیت خود قرار می دهد. در زمان زندگی او، هر گناهی که شخص مرتکب شود، توسط خدایان آن زمان بر روی صورت او نقش می بندد. Harken هم از این موضوع استثناء نیست، به همین دلیل صورت او پر از این نقش هاست، چون تقریبا همه ی گناهان بد و کثیف را انجام داده است. او زمانی توسط مردمی که به آن ها ظلم کرده، طرد می شود، ولی زمانی که ارواح شیطانی به شهر های مردم حمله ور می شوند، او دوباره پیش مردم بر میگردد، زیرا تنها اوست که می تواند با این ارواح شیطانی مبارزه کند. این بازی دیروز به طور رسمی برای کنسول های PS4 و Xbox One، در کنار پلتفرم PC توسط Bandai Namco Games انتشار یافت.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید