گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

فیلمی برای Tetris ساخته خواهد شد|فاجعه یا موفقیت؟

اخبار
فیلمی برای Tetris ساخته خواهد شد|فاجعه یا موفقیت؟

همان طور که بسیاری از شما می دانید، تاکنون بیشتر فیلم هایی که از عناوین مختلف ساخته شده اند، موفقیت چندانی را کسب نکرده اند. این بار Tetris نیز در این عرصه قدم خواهد گذاشت و شانس خود را امتحان خواهد کرد. Threshold Entertainment، گروهی که فیلم Mortal Kombat را ساخته است، با همکاری Tetris Company قصد دارد فیلمی برای عنوان Tetris نیز بسازد. این فیلم به مناسبت سی امین سالگرد این عنوان در امسال ساخته خواهد شد و در سبک علمی- تخیلی خواهد بود.

آقای Larry Kasanoff مدیر Threshold Entertainment در رابطه با این عنوان گفته است:

همه می دانیم که عنوان Tetris یکی از عناوین محبوب و آشنا برای جامعه بازیبازان می باشد و همگان آن را دوست می دارند. چیزی که همه نمی دانند این است که داستانی که ما بنا بر گفتن آن داریم، داستانی متفاوت و جذاب است.

همچنین آقای Henk Rogers، از سازندگان Tetris اعلام کرده است:

ما با چیزی بسیار ساده ای کار خود را در سی سال پیش آغاز کردیم و امروزه همان کار ساده به کاری بسیار پیچیده تبدیل شده است که تغییرات زیادی را متحمل شده است. ما می خواهیم با همکاری  Threshold Entertainment عنوان Tetris را با جهانی متفاوت برای اولین به روی پرده های سینما ببریم.

اینها تنها اطلاعاتی هستند که از این عنوان منتشر شده اند و خبر دیگری از این فیلم منتشر نشده است. منتظر اخبار بیشتر در این باره باشید. همچنین نقطه نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

ADS

عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت