FIFA 15 در بریتانیا بر روی PS4 حدود ۱۰۰,۰۰۰ نسخه بیشتر از Xbox One فروخته است

۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۲

نسخه PlayStation 4 بازی FIFA 15 در تعداد فروش این بازی در بریتانیا ۱۰۰,۰۰۰ کپی بیشتر از نسخه Xbox One این بازی فروش داشته است. در حالی که دسترسی به نمودارهای میزان فروش معمولاً به شرکت هایی که با Chart-Track همکاری می کنند محدود می باشد، روزنامه Metro اذعان کرده است که این تفاوت فروش را یک عامل درونی گزارش کرده است.

در روزنامه Metro این طور اذعان شده است:

“Chart-Track تا زمانی که شرکت ها برای دستیابی به میزان اطلاعات فروش هزینه آن را پرداخت کنند، نمودارها و اطلاعات فروش را منتشر نمی کند، اما یک عامل درونی به ما اطلاع داده است که نسخه PlayStation 4 به میزان ۱۰۰,۰۰۰ نسخه بیشتر از نسخه Xbox One فروش داشته است.

این موضوع با در نظر گرفتن تلاشی که مایکروسافت برای همکاری با EA به منظور تبلیغ بازی انجام داده است، مانند حالت بازی انحصاری Xbox یعنی Ultimate Team Legends، برای مایکروسافت خوب به نظر نمی رسد.”

آمار و نمودارهای منتشر شده توسط Metro نشان می دهد که Xbox 360 از نظر میزان فروش تقریباً با PS4 برابری داشته است به این ترتیب که ۳۲ درصد کل فروش بازی به نسخه PS4 اختصاص دارد، ۳۰ درصد به Xbox 360 و ۲۲ درصد به نسخه Xbox One و ۱۵ درصد نسخه PS3 از فروش کل بازی را شامل می شوند.

شرکت Electronic Arts هنوز آمار فروشی منتشر نکرده است. اما در ساعات آغازین امروز اعلام شد که میزان فروش هفته اول FIFA 15 به لطف عرضه همزمان بر روی PS4 و Xbox One به میزان ۱۵ درصد نسبت به میزان فروش FIFA 14 در هفته اول عرضه افزایش داشته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید