امتیازات Stronghold: Crusader II منتشر شد + لانچ تریلر

۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۱

اولین نسخه از سری بازی Stronghold دنیایی کاملا منحصر به فرد و هیجان انگیز را در عناوین استراتژیک بنا نمود. پس از آن ما شاهد Crusader بودیم که با تمرکز بر روی بخش Skirmish و ارزش تکرار مراحل، مجددا در میان هواداران محبوب ظاهر شد. اینبار نوبت به Stronghold: Crusader II رسیده است تا اینکه موفقیت های گذشته را در قالب گرافیک سه بعدی و محتویات جدید تکرار کند اما آیا چنین شده است؟ برای دریافت پاسخ این سوال با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Stronghold Crusader II یک بازی در سبک استراتژیک همزمان می باشد (البته سازندگان آن را یک شبیه ساز قلعه نیز خطاب می کنند) و توسط استدیو سابق این سری بازی یعنی Firefly ساخته شده است. معرفی این عنوان برای دریافت کمک های مردمی، اشتیاق زیادی را بین هواداران سابق به وجود آورد و تیم بازی ساز موفق به کسب در آمد کافی برای پیشبرد مراحل ساخت شدند.

گیم پلی این عنوان تغییراتی را به خود دیده است اما همچنان در صورت تجربه آن، یاد و خاطر Stronghold: Crusader اصلی برایتان زنده خواهد شد. از میان تغییرات می توان به 3 بعدی شدن گرافیک بازی اشاره کرد که همانند Stronghold 2 شده است. در کنار این مهم، ما شاهد پادشاهان و نیروهای مختلفی نیز هستیم که هر یک خصوصیات منحصر به فرد خود را دارند. در ادامه شما نظرات منتقدین را در کنار امتیازات شاهد هستید:

Gaming Nexus – 88/100

این بازی در حرکت بین یک شبیه ساز اقتصادی و سبک استراتژیک همزمان خوب عمل می کند. در این میان با وجود نیروهای رنگارنگ، حس بسیار خوبی را از ساخت و ساز در کنار تخریب می دهد.

Strategy Informer – 80/100

برای بازیکنان قدیمی Stronghold که نبردهای این عنوان را تجربه کرده اند، Crusader II در ایجاد تحول برای عنوانی که هواداران 12 سال آن را دوست داشته اند، کاملا موفق عمل کرده است. برای بقیه ما، بهترین زمان الان است تا ببینیم دلیل این همه محبوبیت چه می باشد.

Game Revolution – 80/100

استدیو Firefly کاملا موفق به ایجاد یک عنوان RTS کلاسیک نشده است اما به این هدف بسیار نزدیک می باشد.

Everyeye.it – 70/100

Stronghold: Crusader II دنباله رو موفقیت عنوان قبلی خود است. این یک بازی استراتژیک خوب است که از اعصار طلایی آمده.

لانچ تریلر Stronghold Crusader II

[jwplayer mediaid=”184668″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید