نسخه جدید Stronghold در رویداد E3 2019 معرفی خواهد شد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱

به تازگی استودیوی فایرفلای اعلام کرده است که ماه آینده و در جریان رویداد E3 2019، از نسخه جدید از سری Stronghold رونمایی خواهد کرد. بر اساس اطلاعیه این استودیوی بریتانیایی، این نسخه جدید، عنوان Stronghold 4 نیست اما یک نسخه فرعی‌ست که شباهت‌هایی به زیرسبک Crusader دارد. با اینکه این بازی، Stronghold 4 نیست، اما فایرفلای (Firefly Studios) باز هم از آن به عنوان یک نسخه اصلی یاد می‌کند که قرار است این سری را به منطقه‌ای کاملاً جدید ببرد. علاوه بر این جزئیات، استودیوی فایرفلای تائید کرده است که این بازی برروی سرویس استیم عرضه خواهد شد و قرار نیست شاهد انتشار آن برروی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) باشیم.

علاوه بر این‌ها، فایرفلای تائید کرد که Stronghold جدید، در طی بازه‌های زمانی مختلف و در رویدادهای مختلف امسال، قابل بازی خواهد بود. با این حال، این استودیو از بازه زمانی عرضه این بازی صحبتی نکرده است. همچنین این توسعه دهنده ابراز داشته که اگرچه این نسخه شامل برخی ویژگی‌های محبوب این سری است، اما باز هم تجربه جدیدی در این مجموعه محسوب می‌شود.

برای آن دسته از افرادی که با این سری آشنائی ندارند باید بگوئیم که Stronghold، عنوانی فانتزی-تاریخی و استراتژی بلادرنگ است که تمرکز آن برروی فتح و گسترش از طریق نیروی نظامی است. با این حال، استراتژی اقتصادی و کنترل قلعه نیز بخش جداناشدنی آن هستند.

این سری در طول چند سال اخیر، دنباله‌های متعددی دریافت کرده و فراز و نشیب‌های زیادی به خود دیده است. آخرین نسخه اصلی این مجموعه، عنوان Stronghold Crusader II بود که در سال ۲۰۱۴ میلادی عرضه شد. بنابراین، سال‌های زیادی از انتشار آخرین نسخه اصلی Stronghold می‌گذرد.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، جدیدترین نسخه از سری بازی‌های Stronghold در جریان نمایشگاه سالانه E3 2019 معرفی خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Born To Kill گفت:

  ایوللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

  0
  0
 • سربازه کمان داره عرب یادش بخیر. یه pc ذغالی داشتم گرافیکش ۲۵۶ بود هی میخاستم ارتقا بدم به ۵۱۲ بلد نبودم پسر عموم گرافیکش یک گیگ بود اووون موقع هیچکس کارت گرافیک یک گیگ نداشت بازیه company of heroes 2 رو راحت اجرا میکرد من میتونستم استرونگهولد رو فقط اجرا کنم قبطه میخردم Frown
  الانی که ps4 دارم اصلن حاله اون pc ذغالی ای که داشتم رو نمیده اون موقع gta 3،، وینینگ الون،، رو اجرا میکردم خداد سال پیش هخخخ.
  خدا بخاد کنزول رو بسپارم به اقا گداهه سونی یه pc توپ اسمبل کنم.

  0
  0
 • AliEM گفت:

  ای کاش AOM و AOE هم معرفی بشن Big Frown
  یاد نسخه یک این بازی بخیر Big Frown
  من عاشق اون نینجاهای عرب بودم Grin از دیوار راست میرفتن بالا Grin

  0
  0