باز هم تریلری از Styx: Master of Shadows منتشر شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۶

استدیوی Cyanide در ادامه منتشر کردن تریلر های پی در پی خود یک تریلر دیگر از بخش گیم پلی بازی Styx: Master of Shadows منتشر کرد. این تریلر یکی دیگر از موارد گسترش یافته بازی است و در عین حال یکی از ویژگی های مفید فانتزی موجود در بازی برای نفوذ و مخفی کاری محسوب می شود. این توانایی چیزی نیست جز توانایی ساخت و احضار یک کلون! برای اطلاع از جزئیات و همچنین مشاهده تریلر با ما در ادامه خبر همراه باشید.

همانگونه که گفته شد در این تریلر سعی شده ویژگی ها و فواید استفاده از یک کلون* را نشان دهد به این صورت که در تریلر مشاهده می کنید گابلین(کارکتر اصلی بازی) ابتدا با استفاده از کهربا یک کلون ساخته و وی را به قلب دشمن می فرستد؛ شما می توانید تریلر مذکور را در ادامه مشاهده و یا دانلود نمایید:

[jwplayer mediaid=”182681″]

دانلود تریلر

بازی Styx: Master of Shadows توسط استودیو Cyanide ساخته و طبق اطلاعات موجود این بازی در ماه اکتبر و توسط Focus Home Interactive برای پلتفرم های PlayStation 4 و Xbox One و PC به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که برای ساخت این عنوان از موتور گرافیکی Unreal Engine 3 استفاده شده است. همچنین این بازی فقط دارای بخش تک نفره است.

* کلون (Clone) موجوداتی در بازی هستند که شخصیت اصلی بازی در صورت لزوم می تواند یکی از آن ها ساخته و از آن به عنوان یار کمکی استفاده کند؛ لازم به ذکر است زنده بودن کلون همیشگی نیست و بعد از مدت زمانی محدود و مشخص شده از بین می رود. از این موجودات برای منحرف ساختن ذهن دشمنان و دیده بانی و در مواقعی نیز به عنوان طعمه استفاده می شود. کلون های در بعضی از مواقع بهترین استراتژی و تاکتیک در صورت مواجه شدن با دشمنان متعدد و مسیر های مسدود شده تلقی می شود.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید