سازنده Dark Souls به ساخت بازیهای دشوار ادامه می دهد

۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۶

انتظار نداشته باشید، که From Software – خالق بازیهایی چون Demon’s Souls, Dark Souls, و Bloodborne – از ساخت بازیهایی با سطح دشواری بالا دست بردارد. کارگردان Dark Souls II، آقای Yui Tanimura این موضوع را تایید کرده است.

طی میزگردی در Tokyo Game Show، این کارگردان گفته است که بازیهای دشوار در “اقلیت” هستند، اما این موضوع مانعی برای ساخت بازیهای دشوار در  این استودیو نیست.

در کنار تمرکز بر روی دنیای تاریک خیالی، ما بر روی ساخت تجربه ای که حس موفقیت را برای بازیکنان به ارمغان می آورد، تمرکز بیشتری داریم. در تمامی بازیهای ساخته شده در From Software، ما به دنبال این هدف هستیم. ما می دانیم که ساخت بازیهای دشوار در اقلیت هستند، اما From Software بر روی این بازیها کار کرده است. برای ارائه حس موفقیت به بازیکنان، ما این سبک را در تمامی عنوان آینده ای که ساخته می شود، حفظ و ادامه دهیم.

Tanimura، در پاسخ به این سوال که، شهرت From Software در ساخت بازیهای دشوار جه تاثیر بر روی دیگر عنوان این صنعت چه تاثیری می گذارد، گفته است که، او اعتقاد دارد وجود بازیهای بیشتری مانند Dark Souls بسیار خوب است، زیرا به این معنا بوده که ساخته این استودیو مورد توجه مخاطبین وسیعی قرار گرفته. جدیدترین ساخته عرضه شده From Software، عنوان Dark Souls II می باشد. این بازی با محتوای افزودنی جدید، در حال گسترش است. جدیدترین محتوا با نام Crown of the Ivory King، هفته آینده عرضه می شود. پروژه نقش آفرینی بعدی From Software که به صورت انحصاری برای PlayStation 4 عرضه می شود، Bloodborne نام دارد. این عنوان در تاریخ 6 فوریه (17 بهمن) در آمریکای شمالی منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید