یک تریلر همراه با اطلاعاتی از بازی و مزایای پیش خرید عنوان The Crew منتشر شد

۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۱

بازی The Crew یکی از بازی هایی بود که همه طرفداران سبک ریسینگ امسال در انتظارش بودند حال یک سری اطلاعات نظیر یک تریلر و مزایای پیش خرید این بازی  منتشر شده است که می توانید در ادامه همین خبر آن را مشاهده کنید.

همانگونه که گفته شد یک تریلر جدید از بازی The Crew هم اکنون با عنوان ” ! Everybody, Drive Social “منتشر شده است. این تریلر که بیش از همه بر قابلیت اتصال بازیکنان در نقشه Open World بازی و حالت رقابتی بازی تاکید دارد. همچنین به نظر می رسد یوبیسافت می خواهد این شعار را که ” اگر هم همه چیز داشته باشید هم یک بازی ریسینگ به تنهایی لذت بخش نخواهد بود” را به همگان بفهماند و همچنین بازی را به گونه ای نشان دهد که یک قاره از جهان یعنی آمریکای شمالی را به عنوان یک مکان مسابقه ی بزرگ هم پیوسته نشان دهد. در واقع  می توان گفت تمام شهرستان ها و نقاط مختلف و جاده های سراسر کشور آمریکا به عنوان بخشی از محیط بازی محسوب شده و می توان با سایر دوستان خود در بازی به اکتشاف در آنها بپردازید؛ شما می توانید تریلر مذکور را در ادامه مشاهده و یا دانلود نمایید :(لازم به ذکر است که در حین اجرای این تریلر آهنگ (Time To Dance (Sebastian Remix که توسط گروه The Shoes ساخته شده، پخش می شود)

[jwplayer mediaid=”182395″]

دانلود تریلر

همانگونه که در تیتر خبر گفته شد مزایای پیش خرید نسخه Limited Edition بازی The Crew مشخص شد این مزایا عبارتند از سه خودروی ویژه که به کسانی این نسخه از بازی را خریداری کنند تعلق می گیرد که شما می توانید

  • DODGE RAM SRT-10
  • BMW Z4
  • MINI COOPER S

همچنین شما می توانید تصویر این سه خودرو را در ادامه مشاهده کنید:

the crew

بازی The Crew هم اکنون توسط استودیوی فرانسوی  Ivory Tower در دست توسعه قرار دارد و نیز کمپانی یوبیسافت نیز ناشر آن خواهد بود. انتشار این بازی هم اکنون  برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی و نیز کنسول Xbox 360  تایید شده است ولی طبق سخنان  ناشر این عنوان یعنی یوبیسافت قرار نیست که شاهد انتشار این بازی بر روی کنسول های PS3 و Wii U  باشیم. بازی The Crew یک عنوان در سبک ریسینگ/جهان باز می باشد که در آن تمام نقشه ی ایالات متحده زیر پای بازیبازان است و طبق اطلاعات موجود قرار است در تاریخ ۱۱ نوامبر امسال(۱۷ آبان) برای PC / PS4 / Xbox One و Xbox 360 منتشر شود.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید