گیفت کارت
گیفت کارت

مکان هایی برای آزمایش کردن بازی Tekken 7 مشخص شدند

۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۹

چند وقت پیش بود که شرکت Bandai Namco، با انتشار تریلری از بازی Tekken 7، این بازی را به صورت رسمی معرفی کرد و همینطور این را هم اعلام کرد که، بازی با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 ساخته می شود. مدتی پیش هم، Bandai Namco اعلام کرد که بازی در مراسم Namco Sugamo به نمایش در می آید. حال امروز همین شرکت، اعلام کرده است که در چه مکان هایی بازی تست یا آزمایش می شود. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق اطلاعاتی که Bandai Namco منتشر کرده است، بازی Tekken 7 از تاریخ ۳ تا ۵ اکتبر (۱۱ تا ۱۳ مهر) در دو مراسم Namco Sugamo در توکیو، و مراسم Namco Nipponbashi در اوساکا، قابل آزمایش خواهد بود و بازیبازان می توانند بازی را تست یا آزمایش کنند. برای این کار، در این سه روز که ذکر شد، سه کارت مخصوص توزیع می شود که باید برای تست بازی آن هارا خریداری کنید. اولین کارت ها در ۳ اکتبر توزیع می شود که مخصوص Kazuya Mishima خواهد بود، در ۴ اکتبر کارت هایی مخصوص Heihachi Mishima، و در ۵ اکتبر هم کارت هایی منتشر می شود که Bandai Namco درباره آن ها چیزی نگفته و می خواهد به عنوان یک سوپرایز باقی بماند.

بازی Tekken 7، توسط Bandai Namco برای نسل هشتم یعنی PS4 و X1 تائید شده است، اما هنوز برای نسل هفتم و پلتفرم PC تائید نشده و احتمال انتشار بازی برروی پلتفرم های نامبرده شده، قطعی نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید