Rockstar توضیح می دهد چرا نسخه PC بازی GTA V دیرتر از نسخه های نسل هشتمی منتشر می شود

۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۸

دیروز تاریخ انتشار یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۴، یعنی بازی GTA V  اعلام شد. طبق این تاریخ اعلام شده بازی برای دو کنسول نسل هشتمی، یعنی PS4 & X1 در ۱۸ نوامبر ۲۰۱۴ (۲۷ آبان ۱۳۹۳) و برای پلتفرم PC، در تاریخ ۲۷ ژانویه ۲۰۱۵ (۸ بهمن ۱۳۹۳) منتشر می شود. اما بسیاری از دارندگان پلتفرم PC، به خاطر  اینکه بازی تا سال ۲۰۱۵ تاخیر خرده است، ناراحت شده بودند و از شرکت سازنده یعنی راک استار شاکی بودند. حال امروز این دسته از طرفداران GTA V، دلیل این کار را می فهمند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق سوالاتی که توسط سایت DSOGaming از شرکت راک استار شده است، آن ها پرسیده اند دلیل عقب افتادن نسخه PC چیست. جواب راک استار این گونه بوده است:

اول از همه ما بسیار خوش حال هستیم که می بینیم، طرفداران و بازیبازان به خاطر انتشار نسخه جدید و نسل هشتمی GTA V انقدر ذوق زده هستند و باید این مژده را بدهیم که به زودی اطلاعات بیشتری درباره این نسخه از بازی GTA V در اختیارتان خواهیم گذاشت. خوب ما بسیار خوش حال هستیم که توانسته ایم نسخه بازسازی شده بازی GTA V را برای پلتفرم PC آماده سازیم، اما ما برای اینکه بتوانیم سیستم کلی بازی را تقویت ساخته و آن را بهینه سازی کنیم، همینطور برای تحویل دادن یک بازی استثنائی به طرفداران این سری، ما کمی بین نسل هشتم و پلتفرم PC وقفه انداخته ایم.

این ها سخنانی بودند که شرکت راک استار با ما در میان گذاشته بود.

نظر شما چیست؟ آیا این بازی می تواند همانطور که سازندگان آن می گویند، استثنائی و فوق العاده ظاهر شود و طرفداران خود را که از پلتفرم PC بهره می برند، راضی نگه دارد؟

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید