تصاویری از نقشه بعدی DLC جدید بازی Titanfall منتشر شد| Zone 18

۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۶

امروز اسودیو Respawn Entertaiment، تصاویر و اسکرین شات های جدیدی از بازی Titanfall منتشر کرده اند. این تصاویر، مربوط به یکی از نقشه های، بروزرسانی جدید این بازی با نام IMC Rising است. برای جزئیات بیشتر و مشاهده این تصاویر، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق گفته های سازندگان و منتشر کنندگان این تصاویر، اسکرین شات هایی که در پایین مشاهده می کنید، مربوط به نقشه ای با نام Zone 18 (منطقه هجدهم) است که در بروزرسانی جدید با نام IMC Rising، ساخته شده است. البته این تنها نقشه جدید این بروزرسانی نخواهد بود و نقشه های جدید دیگری هم در این بروزرسانی وجود دارد. هنوز اطلاعاتی درباره تاریخ دقیق انتشار این بروزرسانی منتشر نشده است ولی سازندگان اعلام کرده اند که این بروزرسانی در همین پاییز، در فروشگاه ها عرضه خواهد شد.

تصاویر منتشر شده:

وظیفه عرضه کردن بازی Titanfall بر عهده EA بوده و این شرکت بازی را در تاریخ ۱۱ مارس ۲۰۱۴ برای کنسول های Xbox 360 و Xbox One به همراه پلتفرم PC، انتشار داده است.

بروزرسانی جدید

امروز استودی Respawn Entertaiment تصاویری از ساخت نقشه Zone 18 در DLC جدید بازی منتشر کردند که نشان می دهد، چگونه این عکس ها ساخته شده اند، شما را به دیدن تصویر نهایی و تصویر ساخته شده توسط استودیو دعوت می کنیم.

همچنین اعلام شده است که این نقشه، دومین نقشه خواهد بود و به زودی سومین نقشه از بازی هم با نام Sandtrap معرفی شده و تعدادی تصویر از آن منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید