تریلر جدیدی از بازی Assassins Creed: Rogue منتشر شد| شکارچی قاتلین

۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۵:۰۶

امروز شرکت یوبیسافت، سازنده و ناشر بازی Assassins Creed: Rogue، تریلر جدید و زیبایی از این بازی منتشر کردند. شما در این تریلر به خوبی می توانید نفرت Shay را از اساسین ها احساس کنید. این تریلر یک سوپرایز هم برای شما دارد. بیشتر از این چیزی نمی گوییم و شما را برای مشاهده این تریلر زیبا و جزئیات بیشتر به ادامه مطلب دعوت می کنیم.

یوبیسافت، نام این تریلر زیبا را را “Hunter Assassin” یا “شکارچی قاتلین” گذاشته است. در این تریلر سخنان Shay را می شنوید که به شما می گوید، هیچوقت در هدف خود شکست نمی خورد و مطمئنا اساسین هارا از زمین محو می کند. البته همانطور هم که در بالا ذکر شد، در این تریلر سوپرایز خواهید شد، چون باز هم یکی دیگر از اعضای خاندان کنوی را ملاقات می کنید. شاید با این سخن بفهمید او کیست اما، او در این تریلر به سختی با Shay مبارزه می کند. شما را به تماشای این تریلر زیبا دعوت می کنیم.

مشاهده آنلاین تریلر با کیفیت خوب

[jwplayer mediaid=”180210″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

داستان بازی Assassins Creed: Rogue، درباره یک اساسین سرکش به نام Shay می باشد. البته Shay به خاطر اشتباهات و خودسری هایی که، در زمان اساسین بودن انجام می داده است، از این فرقه طرد شده است، و شما در بازی، کنترل او را به عنوان یک اساسین به عهده خواهید داشت. این بازی در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۱۴ (۲۲ آبان ۱۳۹۳) برای کنسول های PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید