گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدیدی از بخش چند نفره Dragon Age : Inquisition منتشر شد

۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۸

Dragon Age : Inquisition در بخش چند نفره یا Co-Op خود تا چهار نفر را پشتیبانی  می کند و نمی توان مثل Mass Effect 3 این بخش را تک نفره بازی کرد .

بخش چند نفره این عنوان کاملا جدا از بخش تک نفره آن می باشد . بازی شما را در بخش چند نفره به طور خودکار در نقشه هایی می گذارد که بازی در این نقشه ها به طور معمول بین20 تا 30 دقیقه می انجامد . همچنین در این نقشه ها 5 عدد چک پوینت نیز وجود دارد . همانند بخش چند نفره بقیه بازی ها هیچ گونه توقفی در بازی وجود ندارد وهمه المان های گیم پلی به صورت روان اجرا خواهد شد .با توجه به این که بخش تک نفره این عنوان بیش از 200 ساعت است انتظار می رود بخش چند نفره هم طولانی باشد و امکانات شخصی سازی نیز وجود دارد که به وسیله این امکانات می توانید لباس ، چکمه ، کلاه ، وسایل رزم و چهره کاراکتر خود را شخصی سازی کنید .

شما در بازی قهرمانی مورد اعتماد هستید که باید این اعتماد را برای خود حفظ کنید . بنابر گفته های سایت IGN بخش چند نفره این عنوان شباهت هایی با Mass Effect 3 دارد ولی کاملا شبیه آن نمی باشد و Dragon Age : Inquisition به مراتب بخش عمیق تری دارد . همچنین Bioware در نظر دارد همانند Mass Effect 3 بعد از عرضه بازی DLC ها و نقشه های جدیدی را کاملا رایگان برای آن عرضه کند . بعد از هر نبرد شما مقداری طلا به دست می آورید که می توانید با این طلاها جعبه هایی را باز کنید و از وسایل و امکانات موجود در آن استفاده کنید .

Dragon Age : Inquisition در سبک اکشن – نقش آفرینی  می باشد که توسط استودیو Bioware در حال توسعه است و در ماه نوامبر برای کنسول های نسل هفتم ، هشتم و PC عرضه خواهد شد .

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید