پشتیبانی از FPS Boost ممکن است به بازی Dragon Age: Inquisition اضافه شود

4 اسفند 1399 - 20:07

همان‌طور که می‌دانید، شرکت مایکروسافت مدتی پیش ویژگی FPS Boost را برای قابلیت بکوارد کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس معرفی کرد. این قابلیت موجب افزایش نرخ فریم در برخی از بازی‌ها می‌شود و تاکنون تنها برای ۵ بازی انتخاب شده است. حال طبق اطلاعات جدید منتشر شده، ممکن است بازی Dragon Age: Inquisition به‌زودی پشتیبانی از این قابلیت را دریافت کند.

به گفته‌ی Larry Hryb از Xbox، بازی نقش‌آفرینی Dragon Age: Inquisition جزو اولین عناوینی بود که برای پشتیبانی از قابلیت FPS Boost در اولویت اول قرار داشت، اما گویا اوضاع مطابق برنامه پیش نرفت. با این حال وی می‌گوید احتمالاً در آینده‌ی نزدیک قابلیت مذکور اضافه خواهد شد.

با توجه به این موضوع که بازی Dragon Age: Inquisition عنوان یکی از اولین عناوینی در نظر گفته شده است که از FPS Boost پشتیبانی می‌کند، احتمالاً وضعیت هنوز مورد بررسی قرار می گیرد و ممکن است به‌زودی شاهد اضافه شدن این قابلیت به بازی مذکور باشیم.

تاکنون پشتیبانی از قابلیت FPS Boost برای بازی‌های Watch Dogs 2, Far Cry 4, UFC 4, Sniper Elite 4 و New Super Lucky’s Tale تایید شده است. مایکروسافت اعلام کرده که پیشتیبانی از این قابلیت را به بازی‌های دیگر اضافه خواهند کرد.

بازی Dragon Age: Inquisition، ساخته‌ی استودیوی بایوور (Bioware)، در سال ۲۰۱۴ میلادی منتشر شد و توانست به عنوان بهترین اثر سال انتخاب شود.

آرینmeysambAbby|PS FANP.G
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید