گیفت کارت
گیفت کارت

PSN باری دیگر به علت حمله ی DDOS دچار مشکل شد یا در دست تعمیر قرار دارد؟

۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۵

اینطور که به نظر می رسد شبکه ی  PlayStation network باز هم برای برخی  از کاربران به درستی کار نمی کند  و هنوز علت دقیقی برای این موضوع وجود ندارد. آیا این مشکلات بازهم یکی از دردسر های گروه  Lizard Squad برای شبکه ی PSN می باشد یا خود سونی مشغول انجام تعمیرات لازم است؟

همچنین این طور که پیداست این مشکلات با حمله ی DDOS  چندان بی ارتباط نمی باشد. افزون بر این شرکت سونی در Twitter از هواداران بابت این خرابی ها عذرخواهی کرده است و بیان نموده است که :

به روزرسانی شبکه :  متخصصان ما از مشکلات موجود در اتصال به شبکه آگاه می باشند و در حال تلاش برای بر طرف کردن این مشکلات هستند. ما از شما به خاطر این مشکلات نا خواسته عذر خواهی می کنیم.

این سخنان در حالی اعلام شده است که هم اکنون برخی از کاربران هنگام متصل شدن به  PlayStation network با برخی مشکلات رو به رو می باشند و پیامی به شرح زیر دریافت می نمایند و از آنها خواسته می شود که مجددا تلاش نمایند. ” شبکه ی Sony Entertainment در حال تعمیر و نگهداری است.” تصویری نیز در همین راستا منتشر شده است که در پایین قابل مشاهده می باشد.

اینک تنها کاری که می توان انجام داد این است که صبر کنیم تا شرکت سونی اطلاعات تکمیلی را در این باره منتشر نماید و اعلام کند که باری دیگر PSN مورد حمله ی DDOS  قرار گرفته است یا اینکه خود سونی در حال بر طرف ساختن مشکلات پیش آمده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید