تاریخ انتشار بازی The legend of korra اعلام شد

۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۶

امروز، Activision و Platinum Games، ناشر و سازنده بازی The legend of korra، امروز به طور رسمی تاریخ انتشار این بازی را اعلام کردند. البته تاریخ انتشار برای نسل هشتم و PC و نسل هفتم تفاوت دارند که تفاوت آن ها زیاد نیست.                        طبق گفته شرکت های ذکر شده، تاریخ انتشار برای نسل هشتم ( PS4 و XONE ) و PC؛ ۲۱ اکتبر ۲۰۱۴ (۲۹ مهر ۱۳۹۳) و تاریخ انتشار برای نسل هفتم (PS3 و X360)؛ ۲۲ اکتبر ( ۳۰ مهر ۱۳۹۳) اعلام شده است. البته در کنار این ها، Activision اطلاعاتی از خود بازی هم منتشر کرده است.

بازی دارای حالتی به نام “Pro-Bending Match” خواهد بود. این حالت می تواند از یک نفر تا شش نفر را پشتیبانی کند. این حالت یک نوع مسابقه است که دو تیم به صورت ۳ به ۳ در مقابل هم مبارزه می کنند. شما دو راه برای شکست تیم مقابل دارید؛ اولین حالت این است که همه ی اعضای تیم مقابل را از رینگ مسابقه بیرون بی اندازید، وراه دوم این است که با کمک دیگر اعضای تیمتان، آن هارا از مکانی که ایستاده اند، یک خانه کامل به عقب برگردانید، و تا اتمام زمان آن دور، آن هارا در آن خانه نگه دارید. البته این گونه فقط یکی از دور هارا می برید و باید دو دور دیگر هم به اینگونه پیروز شوید.

داستان بازی The legend of korra در شهری به نام Republic City، معبد باد اصلی شهر، قبیله آب شمالی و جنوبی ( قطب های شمال و جنوب) امپراطوری خاک، و سرزمین آتش جریان دارد. در این بازی شخصیت اصلی آن korra، با کنترل کردن عناصر آب، باد، خاک، و آتش؛ دشمنان خود را نابود می کند و در راه نگه داشتن توازن در دنیا قدم بر می دارد. قابل ذکر است که بگوییم،  بازی از روی انیمیشن  آن که توسط شبکه Nicklodeon تولید شده، ساخته شده است

شما می توانید تریلری ۱۵ دقیقه ای از گیم پلی بازی که در نمایشگاه Comic-Con 2014 به نمایش در آمده است را از اینجا تماشا کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید