انتشار اطلاعات فراوان از بازی Assassin’s Creed: Rogue | داستان،تاریخ انتشار،کشتی رانی، اماکن و غیره

۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۳

حضور بازی Assassin’s Creed: Rogue در کاور مجله Game Informer تنها یک معنی دارد: انتشار اطلاعات و جزئیات فراوان از عنوان نامبرده. پس با این حساب فعلا برای مدتی Rogue در سر تیتر اخبار مختلف حضور خواهد داشت. تا کنون چند تصویر و اطلاعات اولیه منتشر شده بود اما اینبار نوبت به بررسی اطلاعات بیشتر و تکمیلی رسیده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا اینکه نگاهی به جنبه های مختلف Assassin’s Creed: Rogue  داشته باشیم. جزئیات گفته شده توسط کاربران انجمن NeoGAF منتشر شده است و مشروح آن را در اینجا مشاهده می کنید:

داستان

وقایع داستانی این بازی بین سال های 1752-1761 خواهد بود که در این میان سه گانه خانواده Kenway به پایان می رسد و گروه آدم کش ها (Assassin) تقریبا دیگر در مرز ریشه کن شدن قرار دارند. داستان این عنوان همچنین با مشکلات مالی ایجاد شده در کشور فرانسه و سری Unity ارتباط بسیار نزدیکی دارد.

Haytham باز می گردد

حضور شخصیت Haytham Kenway تایید شده است و او در Rogue نقش آفرینی خواهد کرد. شخصیت اصلی بازی Shay Patrick Cormac نام دارد. Assassin سابق که حال با تبدیل شدن به یک Templar عازم شکار همرزمان سابق خود شده است. Shay زمانی که وارد فرقه آدم کش ها می شود، یک جوان تندخو است. خروجش از این گروه بدین معنی نمی باشد که از پس ماموریت ها بر نمی آید، بلکه هوش و ذکاوت کافی را ندارد. شما بازی را در نقش یک Assassin شروع خواهید کرد تا اینکه در یک بخش از داستان تبدیل به Templar می شوید.

این مهم طبق اطلاعات مجله Game Informer در سال 1754 رخ می دهد. داستان بازی نیز همانطور که در گذشته گفته شده بود، طی جنگ های هفت ساله می باشد.

گیم پلی بخش کشتی رانی

اول از همه اینکه کشتی شما Morrigan نام دارد. این کشتی از Jackdaw کوچکتر است تا اینکه خدمه کنترل بهتری را در میان یخ بندان های قطب داشته باشند.

از آنجایی که این کشتی توسط جیب های پر پول تمپلارها پشتیبانی می شود به سلاح های بسیار مرگ باری مجهز است. در این میان حتی نمونه اولیه  یک سری اسلحه را هم دارد که کشتی های دشمن را در عرض چند ثانیه به راحتی از هم منهدم خواهد کرد.

خدمه Shay می توانند در پشت کشتی یک سری ماده اشتعال زا را در دریا راه کنند تا اینکه کشتی های دشمن آنها را تعقیب نکند.

دریاهای قطب شمال چه اسراری را در خود پنهان کرده اند؟

یخ های شناور از اهمیت بالایی برخوردار هستند. شما می توانید با نابود کردن آنها و ایجاد امواج به دشمنان آسیب برسانید اما در نظر داشته باشید که در صورت برخورد با این تکه های یخ، کشتی شما آسیب جدی خواهد دید.

آدم کش ها به راحتی می توانند وارد کشتی شما شوند و پس از شکست خدمه هر کشتی، به مانند Black Flag در تصمیم گیری برای سرنوشت آنها آزاد خواهید بود.

حالت “Kenways Fleet” و بخش های تجاری باز خواهند گشت.

با ارتقاء کشتی می توانید به یخ های نازک نفوذ کنید تا اینکه در نهایت به اماکن مخفی دسترسی داشته باشید.

اطلاعات عمومی از تغییرات گیم پلی و موارد اضافه شده

Eagle vision هم اکنون تقویت شده است. یک نوار قطب نما در اطراف شما ظاهر خواهد شد تا اینکه در آن ماموریت ها و تحدیدات جدی نشان داده شود.

Shay از نمونه اولیه یک اسلحه استفاده می کند که از نیروی باد بهره می برد. با این تفنگ می توانید در سکوت تمام یک ترقه را در نقطه ای  پرتاب کنید تا اینکه حواس دشمنان به آن پرت شود. همچنین سلاح نامبرده از نارنجک انداز نیز بهره می برد که می شود با آن نارنجک های انفجاری مرگ بار، گاز خواب آور و گاز وحشی کننده را پرتاب کرد.

بازیکن زمانی که یک Assassin نزدیک باشد شروع به شنیدن یک سری زمزمه می کند. آدم کش ها به راحتی می توانند از بالا بر روی شما air assassinate انجام دهند و یا حتی اینکه در نقاط مختلف مخفی شده و منتظر شما بمانند.

air assassinate – حواستان را خوب جمع کنید چرا که همین حمله روی شما اجرا خواهد شد!

طراحی شهر نیویورک دستخوش تغییراتی شده است تا اینکه حرکت در آن جذاب تر از گذشته جلوه کند. Shay با استفاده از منابع محیطی جدید می تواند آنها را به نفع خود استفاده کند. بشکه هایی که دارای گاز سمی می باشند را شما می توانید شلیک کنید تا اینکه یک هوای مسموم را ایجاد کنند. پس از اینکار Shay می تواند یک دستمال را به صورت خود ببندد تا اینکه از مسمومیت جلوگیری شود.

شکار

نهنگ های قطب شمال و خرس های قطبی را شما می توانید شکار کنید.

اماکن

Appalachian River Valley

نمایی تازه از شهر نیویورک

اقیانوس اطلس شمالی در قطب

نیویورک برای جذابیت هر چه بیشتر دسختوش تغییراتی شده است

ماموریت های فرعی که تا کنون تایید شده اند

Assassin Interception: احتاملا شما نیز لانه پرندگان را به یاد دارید که در آن ماموریت های آدم کشی مختلف یافت می شد. حال شما با سر زدن به این قسمت می توانید از حملات برنامه ریزی شده مطلع شوید و به سراغ آدم کش اعزام شده بروید.

Templar Control: مانند آدم کش ها، تمپلرها نیز می توانند مناطقی را تحت کنترل خود در آوردند اما یک فرق بزرگ وجود دارد. تمپلرها زندگی را بر مردم سخت تر و عذب آور می کنند در حالی که آدم کش ها آنها را از دست ستمکاران آزاد می کنند.

اطلاعات عمومی

بازی Assassin’s Creed: Rogue در تاریخ 11 نوامبر (مصادف با 20 آبان) برای کنسول های نسل هفتمی Xbox 360 و Playstation 3 منتشر خواهد شد و فقط از بخش تک نفره بهره می برد. این عنوان پایانی بر سه گانه Kenway خواهد بود و در آن انتظار می رود که شخصیت های کلیدی AC4 و AC3 حضور پیدا کنند.

Ubisoft Sofia به عنوان استدیو سازنده انتخاب شده است (سازندگان Assassin’s Creed Liberation).

در آخر Shay را در دو پوشش Assassin و Templar شاهد هستید.

آزادی یا نظم و قانون؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید