فیلمنامه ی Grand Theft Auto V بیش از 3500 صفحه بود

۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۴:۵۲

همه ی ما می دانیم که عنوان پر طرفدار Grand Theft Auto V بسیار پر دیالوگ است. اما تا به حال به این مساله فکر نکرده بودیم که تمامی صحنه های فیلم، مکالمه های درون بازی و یا حتی تماس های تلفنی چند خط نمایشنامه را به خود اختصاص داده اند. جواب همین مساله کافیست که شما را برای همیشه از رویای کار کردن در Rockstar خارج کند.

در طی رویداد Comic Con و در قسمت مربوط به IGN، صداگذار و بازی کننده ی شخصیت مایکل حضور یافت. وی در طی صحبت های خود از سختی کار نویسنده های این عنوان سخن گفت و کار آنها برای کامل تر کردن شخصیت های این بازی را طاقت فرسا خواند. وی در این زمینه گفت: ” فیلمنامه ی بازی بی نظیر است. دن و روپرت، نویسنده های این بازی بی نظیر بودند. شما باید در نظر بگیرید که این عنوان 3500 صفحه دیالوگ داشت و این مساله بسیار سخت و غیرقابل باور است. آنها تا زمانی که انگشتانشان از درد به خون می افتاد می نوشتند.”

برای مقایسه باید به این مساله اشاره کرد که فیلم نامه ی یک فیلم سینمایی معمولی چیزی بین 70 تا 120 صفحه می باشد و قانون نانوشته ای وجود دارد که می گوید زمان اجرای هر صفحه باید تقریبا 1 دقیقه باشد. کمتر کسی است که عنوان GTA V را به بازی کرده باشد و تمامی دیالوگ های آن را شنیده باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید