Ninja Theory games فعالیت خود را شروع کرد |عنوانی غیر از DMC در دست ساخت است

۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۴۲

امروز خبری خوشحال کننده برای طرفداران استودیو Ninja Theory games منتشر شد. به نظر می رسد که موتور فعالیت این استودیو روشن شده باشد و آنها عنوانی را در دست ساخت داشته باشند. با توجه به توئیتی که روز گذشته از طرف یکی از بازی سازان این استودیو منتشر شد، آنها در حال ساخت یک بازی می باشند.

در این تصویر که توسط اکانت رسمی این استودیو منتشر شده است، عدد 81 به همراه جمله ی ” وظیفه باقی مانده” نوشته شده است. حال امروز این استودیو اطلاعات بیشتری در مورد این مساله منتشر کرد. این استودیو در توئیت جدید خود نوشت: “بسیار خوشحال هستیم که پس از مدت ها کار جدیدی از Ninja Theory در حال ساخته شدن است. خیلی وقت بود که این اتفاق نیافتاده بود.”

در ادامه تصویر منتشر شده در این توئیت را با هم می بینیم:

در مورد کار جدید می توان این مساله را حدس زد که پروژه ی جدید این استودیو عنوانی تازه خواهد بود. پیش از این هم استودیو Ninja Theory games اعلام کرده بود که Devil May Cry جدیدی در دست ساخت ندارند. همچنین بسیاری بر این عقیده بودند که این عنوان ادامه ی سری بازی Enslaved: Odyssey to the West خواهد بود که استودیو به صورت رسمی این مساله را رد کرد.

می توان مطمئن بود که این عنوان، هر چه که باشد در ماه آگوست و در جریان کنفرانس GDC Europe معرفی خواهد شد. لازم به ذکر است که این عنوان به صورت رسمی از طرف خود Ninja Theory Games منتشر خواهد شد و ناشر دیگری نخواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید