Comic-Con: منتظر نسخه بتا عنوان Rise of Incarnates در 8 August باشید

۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۶

چندی پیش به صورت رسمی اعلام شد که یکی از جدیدترین بازی های رایگان شرکت Bandai Namco که هم اکنون در حال توسعه است، از نسخه بتا و یا آزمایشی ای در 8ـم ماه آگوست بر روی PC بهره مند خواهد شد. این خبر امروز به صورت کاملا ناگهانی توسط این شرکت در Comic-Con حاضر در San Diego اعلام شد. نسخه بتا بازی بعد از انتشار تا 10 روز به صورت زنده یا Live خواهد بود.

بازیبازان و طرفداران بازی Rise of Incarnates، در این نسخه قادر خواهند بود شخصیت هایی چون Mephistopheles, Lilith, Grim Reaper و Ares را برای بازی کردن برگزینند. قابل ذکر است که شخصیت Brynhildr به صورت رسمی در 13 ـم ماه اگوست به نسخه بتا یا آزمایشی بازی اضافه خواهد شد. بازیبازان با این شخصیت جدید در 13ـم آگوست قادر خواهند بود جنگ هایی در شهر  New York و همچنین در Paris با دشمنان خود داشته باشند. تمامی دو نقشه و مرحله با برنامه ریزی تهیه شده و بازیبازان می توانند در هر نقشه از عملیات منحصر به فردی استفاده کنند.

همچنین نسخه بتا بازی شامل سیستم awakening میشود. وجود Skill های مختلف در بازی باعث می شود بر میزان قدرت های کرکتر خود کنترل کامل داشته باشید. همچنین با این قابلیت می توانید از خریدن آیتم یا وسیله های مختلف برای کرکتر مد نظر خود بهره مند شوید. قابل ذکر است که شما در مراحل و ماموریت ها قادر خواهید از دوستان خود برای مقابله با دشمنانتان کمک بگیرید.

برخی پیشرفت هایی که از نسخه Alpha تاکنون در این بازی اعمال شده مربوط به بخش داخلی بازی می شود. این پیشرفت های جدید شامل است از کنترل بهتر، سیستم UI قدرتمندتر، مراحل تمرینی بهتر، کیفیت و رزولیشن بهبود یافته و قابلیت customiz کردن کرکتر خود!

این عنوان توسط تیم سازنده بازی Soulcalibur و سری بازی های Tekken ساخته و توسعه خواهد یافت. البته قابل ذکر است که چند وقت پیش هم اعلام شده بود شرکت bandai Namco همکاری های زیادی با شرکت MadCatz دارد. قصد اصلی همکاری این دو شرکت کنترل بهتر در ساخت و توسعه بازی ها و فرانچایزها است. برای دسترس به نسخه بتا می توانید از چندین لینک مختلف استفاده کنید، که بستگی به مکان و موقعیت شما دارد. اگر شما از کسانی هستید که در آمریکای شمالی زندگی می کنید می توانید به این لینک مراجعه کنید. اگر شما در آمریکای لاتین زندگی می کنید از این لینک استفاده کنید، و اگر هم از کسانی هستید که در کشور برزیل زندگی می کنید از این لینک می توانید برای ثبت نام استفاده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید