شایعه: BioWare عنوانی جدید در Gamescom معرفی خواهد کرد

۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۸

به نظر می رسد که BioWare در حال ساخت یک IP یا عنوان جدید می باشد. شب گذشته ویدئویی وب سایت رسمی این عنوان منتشر شد که احتمال عرضه شدن یک عنوان جدید از سوی این استودیو را قویتر کرد. در ادامه ی مطلب این ویدئو را با هم می بینیم.

در ادامه ی این خبر آمده است که وب سایتی با آدرس youve-been-chosen.com ساخته شده است که این ویدئو در این وب سایت هم منتشر شده است. در توضیحات این فیلم یک جمله آمده است: “وقتی که ما خواب هستیم واقعا چه اتفاقی می افتد؟ زمان در حال نزدیک شدن است. آنها در حال نگاه کردن هستند. قدرت شما رو به افزایش است. شهر کلن، کشور آلمان. شما برگزیده هستید. تیزر این کابوس را در سایت BioWare ببینید. برای دریافت اطلاعات بیشتر ثبت نام کنید.”

پیش از این گفته شده بود که استودیو BioWare Edmonton در حال ساخت یک عنوان جدید است که دنیایی بزرگ و رویایی را به ما نشان می دهد. لازم به ذکر است که جدا از این بازی، بازی های دیگری نیز توسط BioWare در حال ساخته شدن هستند. از جمله ی این بازی ها می توان به Dragon Age: Inquisition و نسخه ی بعدی Mass Effect اشاره کرد. طبق شایعاتی که پس از این خبر منتشر شده است. این عنوان Shadow Realms نام خواهد داشت. این خبر توسط وب سایت VideoGamer منتشر شده است و هنوز صحت یا درست بودن آن تایید نشده است. جدا از این مساله، شرکت EA هم در ماه فوریه ی سال ۲۰۱۴، نام Shadow Realms را ثبت کرده بود که با حدس وب سایت VideoGamer هم خوانی دارد. در ادامه این ویدئو زیبا را با هم می بینیم.

 

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید