محیط زیست Far Cry 4، باعث افزوده شدن وسایل نقلیه ی بیشتری به بازی شده است

۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۱

در حالی که آخرین نسخه ی سری Far Cry در یکی از جزایر گرمسیری روایت می شد، یوبی سافت قرار است Far Cry 4 را در یک محیط متفاوت یعنی کوهستان های هیمالیا روایت کند و در نتیجه طیف جدیدی از محیط زیست در این بازی به نمایش در خواهد آمد. نه تنها قله ها و صخره ها یک محیط بصری متفاوت را ارایه داده اند بلکه مکانیک های جدیدی نیز در گیم پلی بازی قرار داده شده اند.

یوبی سافت به طور عمودی محیط Far Cry 4 را افزایش داده است و این بدان معنی است که بازیکنان واقعا در یک فضای کوهستانی قرار خواهند داشت. وسایل نقلیه و تجهیزات جدید نیز متانسب با محیط هیمالیا به بازی افزوده شده اند. یوبی سافت تا کنون وجود Pilotable Gyrocopter و Grappling Hook به همراه یک قابلیت جدید برای بالا رفتن از کوه را تایید کرده است. یوبی سافت اظهار داشته است که این قابلیت ها و وسال نقیله تنها به خاطر لذت بردن طرفداران به بازی اضافه شده اند در حالی که افزودن آن ها در روند توسعه ی بازی، ضروری نبوده است. بدون ابزار و تجهیزات مختلف، بازیکنان نمی توانند در هیمالیا به خوبی گردش کنند و در نتیجه تجربه ای ناقص خواهند داشت. از سوی دیگر با رفتن به ارتفاع بالا، میزان اکسیژن هوا نیز کاهش می یابد و به همین دلیل باید همواره یک کپسول اکسیژن برای رفتن به ارتفاعات بالا به همراه داشت.

در اوایل دوران حکومت Pagan، گروه مقاومت مردمی به رهبری فردی به نام Mohan Ghale شکل گرفت و جنگ های چریکی بین نیرو های مردمی و نیرو های حکومتی شکل می گیرد. البته این دو شخصیت تنها بر سر حکومت با هم مبارزه نمی کنند بلکه هدف اصلی آن ها از این جدال رسیدن به زنی به نام Ishwari می باشد که هر دو عاشق آن هستند. سرانجام این جدال با مرگ Mohan پایان می پذیرد و Ishwari نیز از این منطقه فرار می کند. Pagan Min هم که سر خورده شده است، Kyrat را ترک می کند و حکومت را به فرمانروایان دیوانه ی خود می سپارد. بازیکنان در نقش پسر Mohan به نام Ajay Ghale به Kyrat باز می گردند. او به این دلیل به Kyrat بازگشته تا بنا به وصیت مادرش خاکسترش را در بلند ترین کوه این منطقه پخش کند ولی خون Mohan Ghale در رگ های اوست و روحیه ی مبارزه ی پدرش در او پدیدار می شود و او وارد نبردی سخت با حکومت استبدادی Pagan Min می شود.

این بازی توسط استدیو های Ubisoft Montreal، Red Storm Entertainment، Ubisoft studio، Ubisoft Toronto، Ubisoft  Shanghai، Ubisoft Kiev ساخته می شود. این عنوان در ۱۸ نوامبر ( ۲۷ آبان ۹۳ ) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید